Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ATELYELER BAKIM ÇALIŞANLARI BİR ARADAYDI…

19.12.2012
1.309
ATELYELER BAKIM ÇALIŞANLARI BİR ARADAYDI…
REKLAM ALANI

ATELYELER BAKIM ÇALIŞANLARI BİR ARADAYDI…

Erdemir Atelyeler Bakım Baş Müdürlüğü’nde çalışan üyelerimiz 14 Aralık 2012’de kaynaşma gecesi düzenledi.

Büyük Anadolu Ereğli Hotel’de gerçekleştirilen geceye, Türk Metal Sendikası Genel Sekreterimiz Sayın Yücel Yücel, Bolu Şube Başkanımız Sayın Özgür Elçi, Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Odabaş, Şube Sekreterimiz Metin Ercan, Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, şube yönetim kurulu üyelerimiz, İşyeri Baş Temsilcimiz Mustafa Yıldız, İş Yeri Temsilcilerimiz ile ünitede çalışan üyelerimiz katıldı.

REKLAM ALANI

Genel Sekreterimiz SYücel, burada yaptığı konuşmada, Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın selam ve sevgilerini getirdiğini söyledi.

Erdemir’deki işçilerin birlik ve beraberliğinin örnek teşkil ettiğini tekrarlayan Yücel, şöyle dedi:

“Bu amaçla Ereğli’ye altıncı gelişim oluyor. Burada katıldığım her etkinlikte, üyelerimizin dayanışmasının daha da üst noktalara çıktığını görmekten memnunluk duyuyorum.  Toplu iş sözleşmesi sürecinde bu tür birlik ve beraberlik mesajlarının verilmesi de ayrıca onur ve gurur vericidir. Ortaya koyduğunuz dayanışmadan dolayı sizi bir kez daha kutluyorum.

Her zaman olduğu gibi üyelerimizin hak ve menfaatlerinin korunmasında üst düzey gayretlerimizi sürdürüyoruz.”

Sendika Şube Başkanımız Odabaş da, Erdemir ile yapılacak 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi öncesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan yetki tespit belgesinin geldiğini hatırlatarak, “yasal sürecin tamamlanması sonrası yetkimiz de gelecektir. Bu doğrultuda sözleşme süreci hız kazanacak. Eski ismiyle Merkez Bakım olan Atelyeler Bakım Baş Müdürlüğü personeli olarak gösterdiğiniz birlik ve beraberlikten dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Sizin verdiğiniz destekle sözleşmemizi de yine hak ve menfaatlerinizin en üst düzeyde tutulacağı bir şekilde imzalamak en büyük hedefimizdir” dedi.

Şube Başkanımız Odabaş, Ünite çalışanlarının hazırladığı üzerinde Ay ve yıldız bulunan tabloyu Genel Sekreterimiz Yücel’e hediye etti. Türk Metal Sendikası lehine sloganların atıldığı geceye katılan üyelerimiz, gönüllerince eğlendi.

Bu arada geçirdiği rahatsızlık nedeniyle gördüğü tedavi sonrası evinde istirahati süren arkadaşımız Şahin Karataş’da geceye katılarak arkadaşlarıyla birlikte oldu. Şube Başkanımız Odabaş ve yönetim kurulu üyelerimizi de, Karataş’a bir kez daha geçmiş olsun dileğinde bulundular.

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. servet tosun dedi ki:

    TURKMETAL SENDİKASİ KDZ.EREGLİ SUBEMİZE BİZE DUZENLEDİGİ ATELYELER BAKİM BAŞ MUDURLUGU KAYNASMA GECESİNDEN DOLAYİ TESEKKUR EDERİZ.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.