Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

(B) KADROSUNA GEÇİŞİ KUTLADILAR

07.12.2012
1.677
(B) KADROSUNA GEÇİŞİ KUTLADILAR
REKLAM ALANI

(B) KADROSUNA GEÇİŞİ KUTLADILAR

Erdemir Sinter Bakım Baş Mühendisliği bölümünde çalışan (C) kadrosundaki 22 arkadaşımız, (B) kadrosuna geçişlerini iş yerlerinde kutladı.

Bakım Çay Salonu’nda bir araya gelen üyelerimizin mutlu gününde Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, Sendika yönetim kurulu üyemiz Bayram Aldırmaz, İş Yeri Temsilcisi Yakup Yılmaz, Sinter Müdürü Şeyhun Kazokoğlu, İş Güvenliği Müdürü Özkan Doğan, Sinter Bakım Başmühdisi Mehmet Mandı, Maniplasyon Bakım Baş Mühendisi Boğaçan Yıldırım, Sinter İşletme Baş Mühendisi Alper Hepşen, iş yeri mühendisleri, formenleri ile çalışanları hazır bulundu.

REKLAM ALANI

Mali Sekreterimiz Taşdelen, burada işçi arkadaşlarımıza hitaben yaptığı konuşmada, B kadrosuna geçen üyelerimizin, bundan sonra daha da büyük sorumluluk üstlenmiş olduklarına dikkat çekerek, “Sendikamız her zaman olduğu gibi bundan sonra da yanınızda olacaktır. Birlik ve beraberlik içinde üstesinden gelemeyeceğimiz iş yoktur. Her zamanki gibi ‘üret, kazan, kazandır’ anlayışımızı sürdüreceğiz. İşçi, sendika, yönetici bir aradayız. İyi bir aile olduğumuzun en güzel göstergelerinden birini yaşıyoruz. Bu duygularla, Yeni dönem çalışma yaşamınızda başarılar diliyorum” dedi.

Diğer konuşmacılar da (B) kadrosuna geçen işçi arkadaşlarımıza başarı dileğinde bulundular.

Arkadaşlarımızın düzenlediği kutlamada, pasta, kurabiye ve içecek ikramında bulunuldu.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.