Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

DOSTLUK TURNUVASI DÜZENLEDİLER

22.12.2012
1.142
DOSTLUK TURNUVASI DÜZENLEDİLER
REKLAM ALANI

DOSTLUK TURNUVASI DÜZENLEDİLER

Erdemir Sıcak Haddehaneler Baş Müdürlüğü Dostluk Turnuvası Erdemir Kapalı Halı Sahada düzenlendi.

22 Aralık 2012’de başlayan turnuvanın, 1. Sıcak İşletme ile 2. Sıcak Elektrik Bakım arasında oynanan açılış maçını izlemeye gelen Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, burada yaptığı konuşmada, turnuvaya katılan takımlara başarı dileğinde bulundu.

REKLAM ALANI

Bu tür turnuvaların spor ve sosyal faaliyetlere katkısının yanı sıra dostluk ve kaynaşmayı da arttırdığını belirten Taşdelen, “bu amaçla düzenlenen turnuvamızın da centilmenlik içinde tamamlanacağına inanıyorum. Katılan takımlara başarılar diliyorum. İnşallah her hangi bir sakatlık yaşanmadan turnuvamızı tamamlarız” dedi.

Türk Metal Sendikası Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Eskibina ile Sonar Uslubaş, Turnuva Komite Üyeleri Sıcak Haddehaneler Baş Müdürlüğü İşçi Temsilcisi Çetin Altay, Formenler Derneği Başkanı Ertuğrul İsa Bayramoğlu, Sılap Sahası Baş Mühendisi İlkay Heper, Sıcak Haddehane Mekanik Bakım Personeli Tezcan Tepe’nin de izlediği karşılaşma 5-5 beraberlikle sonuçlandı.

Turnuvaya; İşletme 1. Sıcak, İşletme 2. Sıcak, Makine Bakım 1. Sıcak, Makine Bakım 2. Sıcak, Elektrik-Elektronik 1. Sıcak, Elektrik-Elektronik 2. Sıcak, Taşlama Sıcak, Taşlama Soğuk, Kalite Kontrol, Slap Sahası, Fırın 1. Sıcak, Lavha İkmal 1. Sıcak, Levha Haddehanesi 1. Sıcak ve Mühendisler’den oluşan 14 takımın katıldı.

7’şer takımdan oluşan iki grupta tek devreli lig usulü ile mücadele edecek takımlardan, gruplarında ilk ilk 2 sırayı alan 4 takım, çapraz eşleşme ile yarı finalde eleme usulüyle karşı karşıya gelecek.

Finalde dereceye giren takımlara kupa ve çeşitli hediyeler verilecek.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.