Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

EMEKLİLERE VEFA GECESİ

03.12.2012
2.074
EMEKLİLERE VEFA GECESİ
REKLAM ALANI

EMEKLİLERE VEFA ÖRNEĞİ…

Erdemir Demiryolu İşletme ve Bakım Başmühendisliği’nden emekli olanlar için, 1 Aralık 2012’de gece düzenlendi.

İşyeri arkadaşlarının Büyük Anadolu Otel’de gerçekleştirdikleri geceye, Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, Yönetim Kurulu Üyemiz Naci Baysan, Baştemsilcimiz Mustafa Yıldız, İş Yeri Temsilcimiz Turgay Kavak, Liman Nakliyat ve Sevkiyat Müdürü Abbas Karaman, Demiryoli İşletme Başmühendisi Yusuf Yılmaz, Otobakım Başmühendisi İsmet Çebi, iş yeri mühendisleri ile formanleri katıldı.

REKLAM ALANI

Gecede konuşan Odabaş, Erdemir gibi ağır sanayi kuruluşunda çalışarak emekli olmanın ayrı bir gurur vesilesi olduğunu savundu.

“Allah her çalışana emeklilik nasip etsin” diyen Odabaş, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çok değerli üyelerimiz de, iş dünyasında şirkete önemli katkıda bulunmuşlardır. Branşlarında bir çok arkadaşımız, kendilerinden adeta ders almış ve yerlerini doldurma çabasına girmiştir. Bu anlamda, Erdemir gibi ağır sanayi devinde çalışarak emekli olmak ayrı bir gurur tablosudur.

Bu gece bir araya gelmemize vesile olan emekli ağabeylerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar, sağlık ve sıhhat, aileleri ile mutlu bir yaşam diliyorum.”

Gecede emeklilerimiz Cengiz Çalışoğlu, Muhammet Sapan, Sezai Karatağ, İzzet Özer ve Süleyman Topal’e çalışma yılları anısına plaket ile çeşitli hediyeler armağan edildi.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.