Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞA UĞURLADIK

06.12.2012
3.409
GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞA UĞURLADIK
REKLAM ALANI

GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞA UĞURLADIK

Erdemir 1. Soğuk Haddehane Müdürlüğü’nde çalışan arkadaşımız Serdar Özkılınç’ın cenazesi kalabalık cemaatle kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.

Geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren değerli üyemiz Özkılınç’ın cenazesi, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nden alınarak, Erdemir Morgu’na getirildi.

REKLAM ALANI

Burada, sendikamız ve Erdemir yöneticileri ile iş yeri arkadaşlarının helallik vermesi sonrası Erdemir cenaze aracına konulan Özkılınç’ın tabutu, Hatip Camisi’ndeki evinin önüne götürüldü. Yakınları ile sessizce vedalaşan ve helallik alan Özkılınç için cenaze namazı, Hatip Camisi’nde kılındı.

Merhum Özkılınç, cenaze namazının ardından gözyaşları arasında Şehir Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Özkılınç için Erdemir Hastanesi Morgu önünde düzenlenen törene, Evinin önündeki ‘helallik’ verilmesine ve Hatip Camisi’ndeki cenaze namazına, Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Erdemir İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Kaan Böke, Erdemir Teknik Hizmetler ve Yatırımlar Genel Müdür Yardımcısı Müşteba Bekcan, Türk Metal Sendikası Şube Sekreterimiz Metin Ercan, Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, yönetim kurulu üyelerimiz, Baş Temsilcimiz Mustafa Yıldız, işyeri temsilcilerimiz, Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör, Soğuk Haddehaneler Baş Müdürü Mehmet Gürses, 1. Soğuk Haddehane Müdürü Aydın Kiraz, Metal – Koop Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Özdemir, Erdemir Formenler Derneği Başkanı Ertuğrul İsa Bayramoğlu, Soğuk Haddehane müdürlüğünde görevli mühendisler, formenler, çok sayıda Erdemir çalışanı iş arkadaşları ile merhumun yakınları ve kalabalık cemaat katıldı.

Bu arada, Erdemir ve İsdemir Üretimden Sorumlu Genel Koordinatörü Oğuz Nuri Özgen de merhumun cenazesine çelenk göndererek taziyelerini bildirdi.

 

REKLAM ALANI
Yorumlar
 1. EYÜP BAŞARAN dedi ki:

  ALLAH RAHMET EYLESİN,YAKINLARINA ALLAH SABIR VERSİN.

 2. serkan yalpur dedi ki:

  TÜM CAMİAMIZIN BAŞI SAĞOLSUN

 3. oktaygurbuz dedi ki:

  Merhum çalışma arakadışımıza Allahtan rahmet ailesine ve Erdemir camiasına baş sağlığı dilerim.

 4. fatih çakmak dedi ki:

  allah rahmet eylesin cenabı hak geride kalanlara sabır versin.

 5. bayram özmen dedi ki:

  allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun aileslne sabırlar diliyorum

 6. Nevruz Yılmaz dedi ki:

  ALLAH RAHMET EYLESİN..MEKANIN CENNET OLSUN KARDEŞİM

 7. coşkun dedi ki:

  ALLAH rahmet eylesin ,nur içinde yat …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.