Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ODABAŞ’A TEŞEKKÜR TUĞRASI

20.12.2012
1.243
ODABAŞ’A TEŞEKKÜR TUĞRASI
REKLAM ALANI

ODABAŞ’A TEŞEKKÜR TUĞRASI

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’a, 18 Aralık 2012’de Erdemir’de çalışan üyelerimiz tarafından tablo hediye edildi.

Erdemir Atelyelar Bakım Başmüdürlüğü İş Yeri Lokallerindeki işçi arkadaşlarımız, önceki gece tertipledikleri geceye Türk Metal Sendikası  Genel Sekreterimiz Sayın Yücel Yücel ile birlikte katılmalarından dolayı, Odabaş’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

REKLAM ALANI

Üyelerimiz, aynı zamanda Erdemir ile yapılacak 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri sürecinde sağlanan birlik ve beraberlik anlamında teşkilatımızın yanında olduklarının göstergesi olarak, üzerinde Osmanlı Tuğrası bulunan tabloyu Odabaş’a hediye ettiler.

Odabaş da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “böyle güzel bir jest yapmanızdan mutluluk duydum. Elbette birlik ve beraberlik içinde güzel bir sözleşmeye imza atmayı hedefledik. Amacımız, Erdemir çalışanlarının hak ettikleri refah düzeyinde, en iyi sosyal haklarla birlikte yaşamlarını idame ettirmeleridir. Bunu da hep birlikte başaracağımıza inanıyorum” dedi.

Arkadaşlarımızın tabloyu Odabaş’a takdimi sırasında, Türk Metal Sendikası Şube Sekreterimiz Metin Ercan ile Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen de hazır bulundu

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.