Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

500 ÜYEMİZLE GİTTİK…

27.01.2013
1.995
500 ÜYEMİZLE GİTTİK…
REKLAM ALANI

500 ÜYEMİZLE GİTTİK…
 
 

SENDIKA MITING1Zonguldak’ta düzenlenen “Emeğe saygı Mitingi”ne destek vermek amacıyla, Erdemir’de çalışan 500 üyemizle Zonguldak’a hareket ettik. Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Erdemir Bağlık  Kapı mevkisinde toplanan arkadaşlarımıza, otobüslere binmeden önce yaptığı konuşmada, Genel Maden İşçileri Sendikası tarafından düzenlenen mitingin, sadece maden işçilerini değil, işçi kesiminin tamamını kapsadığını söyledi. 

Erdemir’in özelleştirilmesi sürecinde özelleştirmeye karşı düzenlediğimiz eylemlerde maden işçisinin büyük destek verdiğini hatırlatan Odabaş, “bu anlamda biz de mitingde yerimizi alarak en üst seviyede desteğimizi vereceğiz. Miting alanında belirlenen yerimizi alacağız. Ancak, aranıza girerek provokasyona yönelik girişimlerde bulunmak isteyenler de olabilir. Kesinlikle buna müsaade etmeyeceğiz” dedi.
Daha sonra sendika tarafından kiralanan otobüslere binen yaklaşık 500 Erdemir işçisi arkadaşımız Zonguldak’a hareket etti.

ZONGULDAK MITINGZONGULDAK MITING1ZONGULDAK MITING2ZONGULDAK MITING3

REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. TURGAY GÜRBÜZ dedi ki:

    ALLAH herzaman birliğimizi daim etsin güçlü olmak beraber hareket edilerek olur.Bizler ”TÜRK METAL SENDİKASI”neredeyse bizler oradayız sloğanı ile yola devam ediyoruz…

  2. TUĞSAL ÖZCAN dedi ki:

    Her zaman olduğu gibi bugünde sendikamızın ve başkanımızın yanındaydık.Sonuna kadar da yanında olacağız.TÜRKMETAL Nerede BİZ oradayız.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.