Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

AK PARTİ YÖNETİMİNE ZİYARET

22.01.2013
1.144
AK PARTİ YÖNETİMİNE ZİYARET
REKLAM ALANI

AK PARTİ YÖNETİMİNE ZİYARET

turkmetal_akparti Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Yönetim Kurulumuz, AK Parti İlçe yönetimine ziyarette bulundu.Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, ziyarette yaptığı konuşmada, partinin ilçe başkanlık görevine atanmasından dolayı Mehmet Fatih Çakır ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istediklerini söyledi.

Çakır başkanlığındaki yönetimin Ereğli siyasetine ivme kazandırması dileğinde bulunan Odabaş, “inşallah ilçe siyasetine bir ivme ve can katarsınız. Çünkü Ereğli’nin buna ihtiyacı var. Görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

REKLAM ALANI

Çakır da, Sendika yönetiminin ziyaretinden memnunluk duyduğunu ifade ederek, şöyle dedi:

“Türk Metal Sendikası Ereğli’deki sivil toplum kuruluşlarının önde gelen kuruluşudur. Bizim için çok önemli bir yeri olan Erdemir işçisini temsil eden bir sendika. turkmetal_akparti1Ereğli’nin ortak sorunlarının çözümünde, bundan sonra Türk Metal Sendikası’nın Sayın Başkanı Odabaş nezdinde ortak hareket edeceğiz. Çünkü bu sorunların çözümü hepimiz için önemli. En küçüğünden, en büyük sorununa kadar el birliği ile fikir alış, verişi içerisinde, karşılıklı ortak aklı kullanarak Ereğli’ye birlikte hizmet edeceğiz. Bu konuda da Türk Metal Sendika ile sürekli bir arada olacağımızı özellikle Sayın Başkan Odabaş nezdinde söylemek istiyorum.”

Sendika ve partinin yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyaret, görüntü ve fotoğraf çekimi sonrası basına kapalı olarak devam etti.

 

 

turkmetal_akparti2

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.