Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

“İSG TEMSİLCİLERİMİZ GÖZÜMÜZ, KULAĞIMIZDIR”

25.01.2013
1.773
“İSG TEMSİLCİLERİMİZ GÖZÜMÜZ, KULAĞIMIZDIR”
REKLAM ALANI

“İSG TEMSİLCİLERİMİZ GÖZÜMÜZ, KULAĞIMIZDIR”

ISG TEMSILCILERITürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, “İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) İşyeri Temsilcilerimiz, bizim gözümüz, kulağımızdır” dedi. Odabaş, İşyeri Baş Temsilcimiz Mustafa Yıldız’ın daveti üzerine Baş Temsilcilik binasında Erdemir’deki sendika üyesi İSG işyeri temsilcileri ile bir araya geldi.

Burada, İSG temsilcilerine hitaben konuşan Odabaş, şunları söyledi:

REKLAM ALANI

“Ünitelerdeki iyileştirmeye açık alanlarda, iş sağlığı ve güvenliği anlamında iyileştirilmesi gereken konularda ve koruyucu malzemelerinin eksiklerinin tedarik edilmesinde, şube başkanı olarak üzerime düşen görevi eksiksiz yapacağım. Bu konuda beklenti ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Çünkü, İş Sağlığı ve Güvenliği İşyeri Temsilcileri bizim olmazsa olmazımız, gözümüz, kulağımızdır. İş yerlerinde yaptığınız çalışmalardan dolayı size bir kez daha teşekkür ediyorum.

Bundan sonraki süreçte de Erdemir’de kazasız, belasız iş hayatının devam etmesini diliyorum.”

Baş Temsilci Mustafa Yıldız’ın yanı sıra İSG İşçi Temsilcisi Başkanı Necdet Karaahmetoğlu, ve 24 İSG İş Yeri Temsilcisi’nin katıldığı davette, konuyla ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. mehmet orhan dedi ki:

    Sendika Başkanımız Yusuf beyi,Baş temsilcimiz Mustafa beyi ve iş yeri temsilcilerimizi bu duyarlı davranışlarından ötürü kutluyoruZ,her konuda sonuna kadar destekcileriyiz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.