Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

MÜTEVAZI KUTLAMA YAPTILAR

18.01.2013
1.384
MÜTEVAZI KUTLAMA YAPTILAR
REKLAM ALANI

MÜTEVAZI KUTLAMA YAPTILAR

INSAAT BAKIMErdemir Yapım Montaj Müdürlüğü İnşaat Bakım Baş Mühendisliği Marangozhane Birimi’nde çalışan 8 üyemiz kadro  değişikliği ile  3 arkadaşımız ise kademe yükselişini kutladı.

16 Ocak’ta, çalıştıkları birimde bir araya gelen 8 arkadaşımız, C kadrosundan B’ye geçişlerini kutlarken, 3 arkadaşımız da aldıkları kademenin mutluluğunu yaşadı.

REKLAM ALANI

Üyelerimizin kutlamasına davet edilen Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, burada INSAAT BAKIM1yaptığı konuşmada, üyelerimizin hak ederek derece aldıklarını söyledi.

Konuşmasında sözleşme sürecinden de bahseden Taşdelen, şöyle dedi:

 “Alnınızın akıyla hak ettiğiniz derecelerinizi aldınız. İşinize ve teşkilatınıza sahip çıktığınız ve sağlık, sıhhatiniz yerinde olduğu sürece daha birçok kademeler alacağınıza inanıyoruz. İnşallah aldığınız kademelerin yanı sıra sağlık sıhhat içinde emeklilik günlerinizi de görürsünüz. Önümüzdeki 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi öncesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan yetki belgemizi bekliyoruz. Erdemir çalışanı üyelerimizle görüşerek hazırladığımız taslağımız şekillenmek üzere. Son şeklini de üyelerimizle paylaşacağız.

INSAAT BAKIM2Bu birlik ve beraberliğimiz olduğu, sendikamızı sahiplendiğiniz sürece sözleşmeyi masa başında, üyelerimizin haklarını en iyi şekilde savunarak tamamlamayı hedefliyoruz.”

Kutlamaya Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Karakaya, Baştemsilci Mustafa Yıldız, İş Yeri Temsilcisi Zafer Karaşen, İşyeri Baş Mühendisi Kökten Köktuğ, iş yeri formeni Ayhan taş ile mesai arkadaşları katıldı.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.