Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ODABAŞ, ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

12.01.2013
1.916
ODABAŞ, ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ
REKLAM ALANI

ODABAŞ, ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

ODABAS KURSTürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, sendika tarafından TED Koleji’nde Erdemir çalışanlarının çocuklarına ücretsiz sağlanan kurslara katılan öğrencileri ziyaret etti.

Odabaş, Şube Mali Sekreteri  Sedat Taşdelen ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte geldiği okulda, Okul Müdür Yardımcısı Berkan Durak ile görüştü.

REKLAM ALANI

ODABAS KURS1 Durak ile müdürlük makamında bir süre sohbet eden Odabaş, katkılarından dolayı TED yönetimine, okul idaresine ve öğretmenlere teşekkür etti.

Amaçlarının, çocukların çalışma ortamını yerinde görmek olduğunu belirten Odabaş, “İlerleyen günlerde de iş yeri temsilcisi arkadaşlarımız gelecekler. Üyelerimizin çocuklarına yönelik sağlanan eğitim imkanını görecekler. Ardından da Erdemir’deki çalışan arkadaşlarımıza konuyla ilgili bilgi aktaracaklar” dedi.

Durak da, okuldaki çalışmalar ve aktivitelerle ilgili bilgi aktardığı Odabaş’a, sendika olarak öğrencilere sağladıkları imkan dolayısıyla teşekkür etti.

ODABAS KURS2Daha sonra öğrencilerin ders gördükleri sınıfları da dolaşan Odabaş ve beraberindekiler, öğretmenlerden de bilgi aldı.

Odabaş, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada ise şunları söyledi:

“Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte öğrencilerimizi ziyaret etmek istedik. Sizi görmeye, bulunduğunuz ortama bakmaya geldik. Burada oluşturulan ortamın güzel olduğunu gördüm. Bu ortamı sağlayan TED Koleje Karadeniz Ereğli Şubesi Yönetimine, idaresine ve öğretmenlerine teşekkür ediyoruz. Verilen emeğin sonunda inşallah siz de sezon sonunda başarılı olursunuz.”

ODABAS KURS3Öğrencilerin bir isteği olup olmadığını soran Odabaş’ın “Bir isteğiniz varsa bize bildirebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdan memnunmusunuz?” şeklindeki sorusuna öğrenciler memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler.

Bilindiği gibi sendikamız, Seviye Belirleme Sınavı’na (SBS) hazırlanan Erdemir çalışanı üyelerimizin çocuklarından 8. sınıfta okuyan 75 öğrenciye 2012-2013 Eğitim ve öğretim döneminin başlamasıyla birlikte TED Koleji’nde, okul öğretmenlerinin verdiği kurslara katılmaları sağlanmıştı.

 

 

 

ODABAS KURS4ODABAS KURS5ODABAS KURS6ODABAS KURS7ODABAS KURS8

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. Erdal ATAN dedi ki:

    Çok önemli bir proje, her zaman devamını dileriz.

  2. oktay gürbüz dedi ki:

    Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için sendikamızın yapmış olduğu girişimleri destekliyor ve teşekkürü bir borç biliyoruz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.