HABER SİTELERİNDE YERİMİZİ ALIYORUZ

HABER SİTELERİNDE YERİMİZİ ALIYORUZ
8 Şubat 2013 tarihinde eklendi, 2.331 kez okundu.
Reklam

sitetoplu

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubemizin, son günlerde gerçekleştirdiği etkinlik ve aktiviteler, yerel basında olduğu gibi bazı ulusal ajanslar ile bölgedeki internet haber sitelerinde de geniş yer buldu. Bölgedeki çok sayıda haber sitesi, sendika şubemizin haberlerine yer verirken, bazı köşe yazarları da yorumları ile bunu destekledi.

Haber siteleri, son günlerde Sendikamız öncülüğünde düzenlenen Erdemir Spor Gecesi’ne Onur Konuğu olarak katılan Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Yıldırım başta olmak üzere, Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ın görüşlerine geniş yer verdi.

Aynı siteler, Erdemir adına MESS ile başlayan 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesiyle ilgili Odabaş’ın çalışanlara bilgi aktarışlarını, GMİS Genel Başkanı Eyüp Alabaş, yönetim kurulu ve şube başkanlarının sendikamıza gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretini, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca açıklanan istatistiki bilgilere göre Türk Metal Sendikası’nın ülkenin en büyük örgütlü sendikası olduğunu ve Odabaş başkanlığında yönetimimizin CHP İlçe Teşkilatı’nı ziyaretini de değerlendirdi.

Yapılan haber ve yorumlarda, Türk Metal Sendikası’nın gücüne değinilirken, Ereğli’de sürdürülen çalışma ve aktivitelerin beğenildiğine vurgu yapıldı. İşte haberlerimizin yer aldığı sitelerden bazıları…

EREGLİSESİ SİTEANADOLU ANAJANSICANHABERCİHAN HABER copyDEMOKRATSİTEHAKİMİYET CHP ZİYARETİHABER HAYAT SİTEONDER chp ziyaretiEREGLİHABERKARTALCANHABERGUNDEM CHPİHA HABERHAKİMİYET KÖŞESAFAKZONGULDAKPUSULA CHPMEMLEKETGECE

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git