ŞAMPİYONLUĞU KAYNAŞARAK KUTLADILAR

ŞAMPİYONLUĞU KAYNAŞARAK KUTLADILAR
26 Şubat 2013 tarihinde eklendi, 2.158 kez okundu.
Reklam

ŞAMPİYONLUĞU KAYNAŞARAK KUTLADILAR

SICAK TURNUVAErdemir Sıcak Haddehaneler Baş Müdürlüğü çalışanlarının düzenlediği Futbol Turnuvası, düzenlenen kaynaşma gecesinde kutlandı.

Erdemir Mühendisler Derneği’nde gerçekleştirilen etkinliğe, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya, Odabaş, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Eskibina, Baş Temsilci Mustafa Yıldız, Sıcak Haddehaneler Direktörü Aydın Duman, İşyeri Temsilcisi Çetin Altay, 1. Sıcak Haddehane Müdürü Sinan Bozkurt, 2. Sıcak Haddehane Müdürü Kürşat Gonca, Hadde Atölyeleri Müdürü Nurettin Şen, Erdemir Formenler Derneği Başkanı Ertuğrul İsa Bayramoğlu, baş mühendisler, mühendisler, formenler, turnuvaya katılanlar ve iş yeri arkadaşları katıldı.

SICAK TURNUVA1Odabaş, gecede yaptığı konuşmada, Erdemir çalışanlarının, sendikaları ile birlikte  üst düzeyde sağladığı birlik ve beraberliğin, bu tür etkinliklerde daha da pekiştiğini söyledi.

Duman da, turnuvayı düzenleyen komiteye teşekkür ederken, bu tür aktivitelerin aynı zamanda çalışanların moral, motivasyon ve performanslarının artışına katkı sağladığını ifade etti.

Turnuvanın şampiyon takımı olan  2. Sıcak Mekanik Bakım’a kupasını Odabaş ile Duman birlikte verirken, oyunculara da Beko Özaydın firması tarafından birer adet sı ısıtma cihazı hediye edildi.

Turnuva ikincisi 1. Sıcak Mekanik bakım, üçüncü 1. Sıcak İşletme’ye kupaları verilen gecede turnuvanın en centilmen takımı olan slap sahası ekibine de kupası armağan edildi.

12 golle gol kralı olan 2. Haddehane Makine Bakım personeli Mustafa Sever’e de gecede kupasını aldı.

Bu arada, Turnuva Komitesi tarafından, Slap sahası Baş Mühendisi İlkay Heper tarafından da gecenin anısına, Odabaş’a plaket takdim edildi. Aydın Duman’ın, plaketini de Erdemir Formenler Derneği başkanı Bayramoğlu verdi.

Geceye katılanlar, müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.

SICAK TURNUVA2SICAK TURNUVA4SICAK TURNUVA5

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git