Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

SÖZLEŞME TASLAĞI ANLATILDI

05.02.2013
2.263
SÖZLEŞME TASLAĞI ANLATILDI
REKLAM ALANI

SÖZLEŞME TASLAĞI ANLATILDI

 

DSC_0025Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Erdemir’de yapılacak 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi’ne ilişkin MESS’e verilen sözleşme taslağını anlattı.

Odabaş, Gülüç Beldesi’ndeki Büyük Anadolu Ereğli Hotel Salonu’nda, işyeri temsilcileri ile lokallerin bulunduğu toplantıda, bu dönem Erdemir çalışanlarına yönelik iyi bir sözleşme yapmanın mücadelesini verdiklerini söyledi.

REKLAM ALANI

Sözleşme taslağının, Erdemir çalışanlarından alınan önerilerle birlikte Şube yönetiminin görüşlerini de içeren şekli ile Genel Merkezimize sunulduğunu belirten Odabaş, şöyle dedi:

“Dün itibariyle hazırladığımız sözleşme taslağını, Erdemir’i temsil edecek olan MESS’e verdik. Bu ay içinde MESS ile masaya oturarak ilk toplantımızı gerçekleştireceğiz. Çalışanlarımızın hak ve menfaatlerinin üst düzeyde tutulmasına yönelik mücadelemizde her zamanki gibi en büyük destekçimiz üyelerimiz olacak. Üyemizden aldığı güçle, bu dönem iyi bir sözleşmeye imza atacağımıza inanıyoruz.”

Odabaş’ın konuşmasının ardından söz alan işçiler, sendikaya olan bağlılıklarını dile getirerek, “Bize bu imkanı sağladığınız için Sayın Başkanımız Odabaş ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyoruz. Biz sendikamıza güveniyoruz. Her zaman da destekliyoruz. Yapılacak bu sözleşmede de haklarımızı çok iyi korunacağınıza eminiz. Erdemir çalışanları olarak her ne koşulda olursa olsun sendikamızın yanındayız” şeklinde konuştular.

Toplantıya, Sendika Şube Sekreterimiz Metin Ercan, Baştemsilci Mustafa Yıldız ve şube yöneticilerimiz de katıldı.

DSC_0018DSC_0059DSC_0071DSC_0039DSC_0051DSC_0077

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. oktay gürbüz dedi ki:

    Biz sendikamıza güveniyoruz. Her zaman da destekliyoruz. Yapılacak bu sözleşmede de haklarımızı çok iyi korunacağınıza eminiz. Erdemir çalışanları olarak her ne koşulda olursa olsun sendikamızın yanındayız.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.