Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ARKADAŞIMIZA MORAL OLDU…

05.03.2013
1.226
ARKADAŞIMIZA MORAL OLDU…
REKLAM ALANI

ARKADAŞIMIZA MORAL OLDU…

VELI1Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, 5 Mart 2013’de Demir Üretim Baş Müdürlüğü 2. Yüksek Fırın Müdürlüğü Dökümhane Posta Başı Veli Aslanoğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Odabaş, beraberinde Sendika Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, Baş Temsilci Mustafa Yıldız, Demir Üretim Baş Müdürü M. Şevket Erol, Yüksek Fırınlar Müdürü N. Aşkın Peker, Sendika Şube Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Aldırmaz, İşyeri Temsilcisi Yakup Yılmaz ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, yaşanan kazadan son derece üzüntü duyduğunu söyledi.

REKLAM ALANI

Kazaların ne zaman olacağını bilmenin mümkün olmadığını belirten Odabaş, “şunu bilmeni istiyoruz ki, sendikamız ve iş yeri arkadaşların her zaman yanında ve destekçin olacaklar. Olası taleplerini bize iletmeni bekliyoruz” dedi.

Baş Müdürü Erol da, sağlığın her şeyden önemli olduğunu dile getirerek arkadaşımız Aslanoğlu’nun moralini yüksek tutması önerisinde bulundu.

Odabaş ile beraberindekilerin bir süre sohbet ettiği Aslanoğlu’na, iş yerindeki mesai arkadaşlarının ekonomik destek olması amacıyla aralarında topladıkları para yardımı da teslim edildi.

Aslanoğlu, geçtiğimiz aylarda patpat ile geçirdiği trafik kazası sonrası ağır yaralı olarak kaldırıldığı Ereğli Devlet Hastanesi’nde ameliyat edilmişti.

 

VELI

 

 

 

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.