ARKADAŞLARIMIZA GEÇMİŞ OLSUN DEDİK

ARKADAŞLARIMIZA GEÇMİŞ OLSUN DEDİK
9 Mart 2013 tarihinde eklendi, 2.123 kez okundu.
Reklam

ARKADAŞLARIMIZA GEÇMİŞ OLSUN DEDİK

ayhan ErkanGeçirdikleri rahatsızlıklar nedeniyle evlerinde istirahat eden Erdemir çalışanı üyelerimize geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunduk.

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, bazı yönetim kurulu ve iş yeri temsilcisi arkadaşlarımızla, Kastamonu’da gördüğü tedavi sonrası bir süredir evinde istirahata çekilen Enerji Üretim, Dağıtım Müdürlüğünde çalışan üyemiz Ayhan Erkan’ı ziyaret etti.

Taşdelen’in, Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Soner Uslubaş, İşyeri Temsilcisi Deniz Ersoy ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, üyemizin sağlık durumu hakkında bilgiler aldı.

ERGUN GUNCETaşdelen, daha sonra, Bülent Ecevit Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde geçirdiği operasyon sonrası Makine Atölyesi Baş Mühendisliği’nde çalışan Ergün Günce’yi ziyaret ederek geçmiş olsun dedi. Sendika Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Karakaya’nın da katıldığı ziyarette arkadaşımızın kısa sürede eski sağlığına kavuşması dileğinde bulunuldu.

Sendika Şube Mali Sekreterimiz Taşdelen, Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Karakaya ile Kaynak Montaj Atölyesi Baş Mühendisliği’nde çalışan Şahin Karataş’ı da evinde ziyaret etti.

Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir evinde tedavisi süren Karataş’ı iyi SAHIN KARATASve moralli gördüğünü ifade eden Taşdelen, bir an önce sağlığına tam olarak kavuşup, iş dünyasına dönmesi temennisinde bulundu. Bu ziyarette, Karataş’ın iş yeri arkadaşı Salim Demirel de hazır bulundu.

Reklam
ARKADAŞLARIMIZA GEÇMİŞ OLSUN DEDİK Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. oktay gürbüz dedi ki:

    Arkadaşlarımıza acil şifalar dilerim.Geçmiş olsun.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git