Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

BU DESTEKLER GÜÇ VERİYOR

20.03.2013
1.488
BU DESTEKLER GÜÇ VERİYOR
REKLAM ALANI

BU DESTEKLER GÜÇ VERİYOR

ELEKTRIK ATOLYESITürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubemizi ziyaret eden Erdemir çalışanı üyelerimiz, süren sözleşme görüşmeleriyle ilgili destek ve bağlıklarını bildiriyorlar.

Erdemir Elektrik Bakım Müdürlüğü Elektrik Atölyesi Baş Mühendisliği çalışanları, 18 Mart’ta Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret ederek, görüş alış, verişinde bulundu.

REKLAM ALANI

İşçi arkadaşlarımız, Erdemir ile sürdürdüğümüz 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleriyle ilgili sendikamıza olan güven ve bağlılıklarını dile getirirken, alınacak her kararda destek olacaklarını ifade ettiler..

ELEKTRIK ATOLYESI1Başkanımız Odabaş da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “alın terinizin karıştığı üretimindeki emeğinizin karşılığını en iyi şekilde alabilmenin mücadelesini veriyoruz. Bu mücadelemizde de her zamanki gibi en büyük destekçimiz siz mesai arkadaşlarımız oluyor. Bu bağlamda, hak edilenin alınması ve sözleşmenin masa başında bitirilmesi isteğimiz var. Ancak, sizi memnun etmeyen bir sözleşmenin altına imza atmayacağımızı da bilmenizi istiyoruz” dedi.

Erdemir Elektrik Atölyesi Baş Mühendisliği çalışanları’nın Odabaş ile bir süre sohbet ettiği ziyarette, Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Karakaya da hazır bulundu.

ELEKTRIK ATOLYESI2

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.