Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

29.03.2013
1.279
HER ZAMAN YANLARINDAYIZ
REKLAM ALANI

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

KARATAS YAMANErdemir’de çalışan üyelerimiz Kaynak Montaj Baş Mühendisliği personeli Şahin Karataş ile Enerji Dağıtım Müdürlüğü personeli Nazım Yaman, sendikamıza teşekkür ziyaretinde bulundu.

Arkadaşlarımız, geçirdikleri rahatsızlıklar nedeniyle uzun süredir devam eden fizyoterapi tedavisi sonrası sağlıklarına kavuşmalarının ardından sendikamıza teşekkür ziyaretinde bulundular.

REKLAM ALANI

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret eden Karataş ve Yaman, daha sonra Sendika Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen’i ziyaret ederek, yaşadıkları rahatsızlık süresinde yalnız bırakılmadıkları dile getirdiler.

Başta Odabaş olmak üzere, yönetim kurulumuz ve iş yeri temsilcilerimizin desteğini her zaman yanlarında gördüklerini KARATAS YAMAN1belirten Karataş ve Yaman, “bu anlamda Başkanımız Odabaş nezdinde yönetim kurulu arkadaşlarımıza, iş yeri temsilcilerimize ve mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

Şube Mali Sekreterimiz Taşdelen de, Türk Metal Sendikası’nın her zaman üyelerinin yanında olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Ne yazık ki zaman zaman yaşanan iş kazaları ya da kişisel rahatsızlıklar hepimizi derinden üzüyor. Bu gibi durumlarda sendika olarak üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirme gayretinde oluyoruz. Arkadaşlarımızın da uzun süreli tedavileri sonucu önemli ölçüde sağlıklarına kavuşmalarını görmek, bizi son derece mutlu etmiştir. İnşallah kısa sürede çalışma hayatında da birlikte olur ve iş yerlerinde çay içerek sohbet etme imkanına ulaşırız.”

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.