Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

İŞ YOĞUNLUĞU STRESİNİ ATTILAR

18.03.2013
1.128
İŞ YOĞUNLUĞU STRESİNİ ATTILAR
REKLAM ALANI

İŞ YOĞUNLUĞU STRESİNİ ATTILAR

MEKANIKBAKIMErdemir 1. Soğuk Haddehane Müdürlüğü Mekanik Bakım çalışan üyelerimiz, 13 Mart’ta Erdemir Teknikerler Derneği’nde kaynaşma yemeği düzenledi.

Ünite çalışanı arkadaşlarımızın, iş yoğunluğu nedeniyle yaşanan stresi atmak amacıyla düzenlediği geceye davetli olarak katılan Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, çalışanların birlik ve beraberliğinin üst düzeylerde olduğunu görmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

REKLAM ALANI

Bu tür gecelere davet edilmekten ve katılmaktan memnunluk duyduğunu belirten Odabaş, şöyle dedi:

“Çok değerli arkadaşlarım, biliyorsunuz ki, 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerine başladık. Yapılan görüşmelerin sonuçlarını da ben ve arkadaşlarım sizinle paylaşıyoruz. Şunun bir kez daha çok iyi bilinmesini istiyorum ki; sendikamız, siz üyelerimizden aldığı güç, en üst düzeyde sağlanan birlik ve beraberlikle iyi bir özleşmeye imza atmak amacındadır. Elbette her zaman dile getirdiğimiz gibi sözleşmenin masa başında bitmesini biz de arzu ediyoruz. Ancak öncelik, alın terleri ile emeğini vererek ekmeğini kazanan üyelerimizin hak ettikleri bir sözleşmeye imza atmaktır. Bunun için de sözleşme görüşmelerinde anlaşma ihtimali görmezsek yasalardan gelen demokratik hakkımızı en üst seviyede kullanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Türk Metal Sendikası olarak, üyelerimizin ve ilçemizin menfaatlerine yönelik her türlü hizmette elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.

Bu duygularla birlikte, sizi böyle bir gecede bir arada görmekten duyduğum memnuniyeti bir kez daha ifade ederek, iyi eğlenceler diliyorum.”

Geceye, Odabaş’ın yanı sıra Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Sekreterimiz Metin Ercan, İş Yeri Temsilcisi Onur Saka katıldı.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.