Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

MEDYA GENİŞ YER VERDİ…

09.03.2013
1.251
MEDYA GENİŞ YER VERDİ…
REKLAM ALANI

MEDYA GENİŞ YER VERDİ…

KURULTAY GAZETELERTürk Metal Sendikası 18. Büyük Kadın Kurultayı’na 500’ü aşkın kadınla katılım sağlayan Karadeniz Ereğli Şubemize bölge medyası geniş yer verdi.

Çok sayıda haber sitesi, Ankara’da gerçekleştirilen Kurultayımıza Ereğli’den 15 otobüsle katılmamızı, haber siteleri, “Ereğli’den 500 Kadın Katıldı”, “Türk Metal Ereğli Şubesi’nden Kadın Kurultayı’na Yoğun Katılım”, “Erdemir-Ereğli’den ilk…”, “Ereğli’den 500 Kadın Gitti”, “Kadın Kurultayı’na Ereğli’den Büyük Katılım”, “500 Kişiyle Oradaydılar” gibi başlıklarıyla geniş yer verdi.

REKLAM ALANI

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Odabaş’ın açıklamasıyla yer bulan haberlerde, Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın konuşmasından özet de aktarıldı.

Bilindiği gibi Türk Metal Sendikası 18. Büyük Kadın Kurultayı, 6 Mart’ta Ankara’daki Büyük Anadolu Otel salonu’nda, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bazı Bakanlar, Milletvekilleri, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda konuk ve 8 bin Türk Metal çalışanı kadınlar ile işçi eşlerinin katılımıyla gerçekleştirilmişti.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.