Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ÜYELERİMİZDEN ENGELLİ DUYARLILIĞI

26.03.2013
1.380
ÜYELERİMİZDEN ENGELLİ DUYARLILIĞI
REKLAM ALANI

ÜYELERİMİZDEN ENGELLİ DUYARLILIĞI

ENGELLIYE SANDALYEErdemir’de çalışan Türk Metal Sendikası üyelerimiz, yürüme engellilerin ihtiyaç duyduğu 10 adet tekerlekli sandalyeyi aralarında topladıkları bağışlarla temin etti. Geçtiğimiz günlerde Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubemizi ziyaret ederek, Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ile görüşen Karadeniz Ereğli Engel Tanımayan Engelliler Derneği yönetimi, üyelerinin tekerlekli sandalye ihtiyacı olduğunu bildirmişti.

Odabaş da, bu gibi toplumsal konularda Türk Metal Sendikası’nın ve Erdemir çalışanlarının her zaman duyarlı davrandığını söylemişti.

REKLAM ALANI

Bu ziyaretin ardından, talep edilen tekerlekli sandalyeler için Erdemir çalışanı üyelerimiz aralarında topladıkları bağışlarla 10 adet tekerlekli sandalyenin alınmasını sağladı.

Şube Başkanımız Odabaş, beraberinde Şube Sekreterimiz Metin Ercan ile birlikte 26 Mart 2013’de ziyaret ettiği Karadeniz Ereğli Engel Tanımayan Engelliler Derneği’nde, sandalyeleri ihtiyaç sahibi engellilere teslim edilmesini sağladı.

Dernek Başkanı Şaban Yavuz, teslim sırasında yaptığı konuşmada, başta Odabaş olmak üzere Erdemir işçilerine ve sendika yönetimine teşekkür ettiklerini söyledi.

ENGELLIYE SANDALYE1Yavuz’un, aynı zamanda teşekkür plaketi verdiği Odabaş da, sendikanın, talebin gerçekleşmesini organize ettiğini belirterek, “sandalyelerimiz ise Erdemir çalışanı üyelerimizin katkılarıyla temin edildi. Böylece Erdemir çalışanları bu gibi toplumsal konulardaki duyarlılıklarını bir kez daha göstermiş oldu. Ben de üyelerimize gösterdikleri duyarlılık dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.

Tekerlekli sandalyelerin teslimi sırasında dernek üyeleri ile bazı ihtiyaç sahibi engelli ile yakınları hazır bulundu.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.