Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

AKBAŞ EMEKLİ OLDU

08.04.2013
2.033
AKBAŞ EMEKLİ OLDU
REKLAM ALANI

AKBAŞ EMEKLİ OLDU

MEHMET AKBASMETAL-KOOP Muhasebe Müdürü Mehmet Akbaş’a, çalışma yaşamını tamamlayarak emekliye ayrılması vesilesiyle gece düzenlendi. Büyük Anadolu Ereğli Hotel’de düzenlenen geceye katılan Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, METAL-KOOP’un, Türk Metal Sendikası’nın ayrılmaz bütünün parçalarından biri olduğunu söyledi.

Kuruluşta 21 yıl hizmet vermenin önemli olduğunu belirten Odabaş, “Sayın Akbaş, bu kadar yıl METAL-KOOP bünyesinde çeşitli görevlerde bulunmuş, bu sürede de her zaman kuruluşun menfaatlerini düşünmüştür. Bugüne kadarki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.

REKLAM ALANI

MEHMET AKBAS1METAL-KOOP Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Özdemir’de, kuruluşun çalışanlarıyla birlikte ‘bir aile’ olduğunu savunarak, şöyle dedi:

“1992’de kurulan METAL-KOOP, Erdemir’de çalışan üyelerine hizmetle başladığı sektörde bugün, Ereğli ve bölge yaşayanlarına hizmet vermektedir. Her geçen gün kendini yenileyerek, ürün sayısı ve kalitesini artıran METAL-KOOP, aynı zamanda müşteri odaklı hizmet kalitesini de en üst seviyede tutmuştur. Aynı zamanda oluşturulan aile ortamında personelimiz, verilen eğitimlerle bölge halkına kaliteli hizmet vermeye odaklanmıştır. Sayın Akbaş da, kuruluşundan bugüne görev yaptığı METAL-KOOP’ta, bu anlayıştan ödün vermeden çalışmıştır. Huzurunuzda kendisine gösterdiği çalışma başarısından dolayı teşekkür ediyorum.”

MEHMET AKBAS2Akbaş ise 21 yıl görev yaptığı METAL-KOOP’tan güzel anılarla ayrıldığını belirterek, birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarına önceki dönemlerde ve bugün görevde olan yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ettiğini dile getirdi.

Özdemir ile Odabaş’ın teşekkür plaketi verdiği Mehmet Akbaş’a, mesai arkadaşları da çiçek takdim etti.

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Sekreteri Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, METAL-KOOP yönetim kurulu üyeleri, kuruluş çalışanlarının katıldığı gecede, müzik eşliğinde eğlenildi.

 

MEHMET AKBAS3MEHMET AKBAS4MEHMET AKBAS5MEHMET AKBAS6

 

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. MEHMET AKBAŞ dedi ki:

    TÜRK METAL SENDİKASI KDZ.EREĞLİ ŞUBE BAŞKANIM SAYIN YUSUF ZİYA ODABAŞ VE YÖNETİMİNE KOOP.BAŞKANIM SAYIN ERDAL ÖZDEMİR VE SAYIN YÖN.DET.KURULU ÜYELERİNE DEĞERLİ MESAİ ARKADAŞLARIMA PLAKET VE HEDİYELER İÇİN MİNNETTARIM. EMEKLİLİK GECEME KATILARAK BENİ ONURLANDIRAN HERKESE TEŞEKKÜR EDER SAYGI VE SEVGİLERİMİ SUNARIM.MEHMET AKBAŞ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.