Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

EMEKLİLİKLERİNİ KUTLADILAR

04.04.2013
1.407
EMEKLİLİKLERİNİ KUTLADILAR
REKLAM ALANI

EMEKLİLİKLERİNİ KUTLADILAR

IBRAHIM_TAHSIN_EMEKLIErdemir Levha Haddehanesi Baş Mühendisliği Levha İkmal Birimi çalışanlarından emekliye ayrılan İbrahim Fenerci ve Tahsin Acar için mesai arkadaşları “Emeklilik Gecesi” düzenledi.

2 Nisan’da Erdemir Mühendisler Derneği Lokali’nde düzenlenen geceye davetli olarak katılan Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, burada yaptığı konuşmada, 1965’de üretime geçen Erdemir’in Ereğli ve ülkenin göz nuru olduğunu söyledi.

REKLAM ALANI

 

IBRAHIM_TAHSIN_EMEKLI1Erdemir işçilerinin, emeği ve alın teri ile şirketin bugünlere geldiğini belirten Taşdelen, şöyle konuştu:

“Ağabeylerimiz Fenerci ve Acar da çalışma yaşamlarında bu emeğe büyük katkı veren isimler arasında yerlerini aldılar. Bugüne kadar Erdemir’e ve sendikamıza desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki yaşamlarını huzur ve mutluluk içinde geçirmelerini diliyoruz. Ayrıca, bugüne kadar Erdemir’de çalışarak emekli olanlardan yaşamını yitirenlere Allah’tan Rahmet, hayatta olanlara da saygılarımızı iletiyoruz.”

Taşdelen, Erdemir ile süren 24. Dönem Toplu İş Sözleşme görüşmeleriyle ilgili bilgiler de aktardığı konuşmasında, MESS ile IBRAHIM_TAHSIN_EMEKLI2gerçekleştirilecek 3. oturumun ise 9 Nisan’da İstanbul’da yapılacağını hatırlatarak, “Bu sözleşmeden de yüzümüzün akıyla çıkacağız. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de ‘bir olalım, diri olalım, iri olalım’ sloganımızla iyi bir sözleşmeye imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

 Fenerci ve Acar’a, mesai arkadaşları tarafından hazırlatılan plaketleri Taşdelen’in verdiği geceye, Sendika yönetim kurulu üyemiz Hakan Eskibina, işyeri temsilcisi Çetin Altay, işyeri Baş Mühendisi Kadir Kundakçı ile iş yeri arkadaşları katıldı.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.