ODABAŞ’I DAVET ETTİLER…

ODABAŞ’I DAVET ETTİLER…
4 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 1.415 kez okundu.
Reklam

ODABAŞ’I DAVET ETTİLER…

ODABAS_BJKTürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı, Karadeniz Ereğli Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği Başkanı Tarkan Adik ziyaret etti. Adik, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaret ettiği Odabaş’a derneğin çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktardı.

Dernek olarak üyelerine yönelik aktivitelerin yanı sıra, ilçedeki toplumsal olaylarda da duyarlı olduklarını belirten Adik, Türk Metal Sendikası’nın da ilçede örgütlü en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi.

Odabaş da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şöyle dedi:

“Üyelerimizden aldığımız güçle büyüyün Türk Metal Sendikası, bu gücünü emekten yana kullanmaktadır. Aynı zamanda ilçe ve bölgemizdeki başta eğitim olmak üzere toplumsal olaylarda duyarlı davranıyoruz. Derneğinizin çalışmalarını da yakından takip ediyoruz. Güzel etkinlikler gerçekleştiriyorsunuz. Bu kapsamda çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”

Adik, karşılıklı görüş alış, verişinde bulunduğu Odabaş’ı, Beşiktaş Kulübü’nün kuruluşunun 110. yılı dolayısıyla ilçede gerçekleştirecekleri geceye davet etti.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git