Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ÜYELERİMİZDEN DESTEK SÖZÜ…

26.04.2013
1.562
ÜYELERİMİZDEN DESTEK SÖZÜ…
REKLAM ALANI

ÜYELERİMİZDEN DESTEK SÖZÜ…

DSCN1146Erdemir’de çalışan işçi arkadaşlarımız, uyuşmazlık zaptı tutulan 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi ile ilgili sendikalarına gelerek desteklerini bildiriyor.

Erdemir Liman Bakım, Sinter Bakım ve Kaynak Atölyesi Baş Mühendisliklerinde çalışan üyelerimiz, gruplar halinde geldikleri sendika binamızda, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı, Şube Sekreterimiz Metin Ercan’ı ve Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen’i ziyaret ettiler.

REKLAM ALANI

Odabaş’ın, sözleşmede yaşanan süreç ve gelinen nokta hakkında bilgiler aktardığı arkadaşlarımız da, zamanın, birlik ve bütünlük içinde hareket etme zamanı olduğuna vurgu yaptılar.

Türk Metal Sendikası’na olan güvenlerini bir kez daha dile getiren üyelerimiz, sendikalarının kendi haklarının sağlanmasında verdiği mücadeleyi yakından takip ettiklerini, bu süreçte tam destek olacaklarını kaydettiler.

Odabaş ile bir süre sohbet eden arkadaşlarımız, daha sonra Şube Sekreteri Ercan ve Şube Mali Sekreteri Taşdelen’i de ziyaret ederek, görüş alış, verişinde bulundular.

DSCN1148liman bakımLİMAN BAKIM2KAYNAK ATOLYESI

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. Mehmet dedi ki:

    Bu gücün karşısında kimse duramaz Hepimiz biriz hepimiz diriyiz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.