Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ÜYELERİMİZİ BİLGİLENDİRİYORUZ

10.04.2013
1.203
ÜYELERİMİZİ BİLGİLENDİRİYORUZ
REKLAM ALANI

ÜYELERİMİZİ BİLGİLENDİRİYORUZ

DSCN1084Türk Metal Sendikası olarak Erdemir’deki 24. Dönem Toplu İş Sözleşmeleri ile ilgili MESS ile sürdürülen görüşmeler hakkında üyelerimizi bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Sendikamız adına Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ın katıldığı ve İstanbul’daki MESS binasında 9 Nisan’da gerçekleştirilen üçüncü oturumda görüşülen 25 maddeden 18’i üzerinde anlaşma sağlanmıştı.

REKLAM ALANI

Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, üçüncü oturumun ardından sendika binamıza gelen Erdemir çalışanı arkadaşlarımıza, yapılan görüşmeler ve geçen maddelerle ilgili detay bilgiler aktardı.

DSCN1089Taşdelen, yapılan görüşmelerde Şube Başkanımız Odabaş’ın, üyelerimizden aldığı güçle hareket ettiğini anlatarak, özetle şunları kaydetti:

“Üçüncü oturumda geçen 18 idare madde ile birlikte toplamda 49 madde üzerinde anlaşma sağlanmış oldu. Üyelerimizden aldığımız güçle daha kararlı sürdürdüğümüz görüşmelerde hedefe ulaşacağımıza inanıyoruz. Birlik ve beraberliğimiz üst düzeyde sürdüğü müddetçe, üyelerimizin yüzünü güldürecek bir sözleşmeye imza atmak için gereken neyse onu yapacağız.”

Sendika Baş Temsilcimiz Mustafa Yıldız’ın da bulunduğu bilgilendirme toplantısında, üyelerimiz de sendikalarına olan bağlılık ve güvenlerini bir kez daha dile getirdiler.

DSCN1096DSCN1097

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.