Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ODABAŞ: GÜCÜMÜZ BİRLİKTELİĞİMİZDİR

01.05.2013
1.276
ODABAŞ: GÜCÜMÜZ BİRLİKTELİĞİMİZDİR
REKLAM ALANI

ODABAŞ: GÜCÜMÜZ BİRLİKTELİĞİMİZDİR

KAYNAK MONTAJTürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, “sendika olarak elde ettiğimiz güç, birlikteliğimizden geliyor” dedi. Odabaş, Erdemir’le sürdürülen 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde gelinen noktayı, şirketteki iş yerlerine dolaşarak üyelerimize aktarmayı sürdürüyor.

30 Nisan’da Atölyeler Bakım Müdürlüğü Kaynak Montaj Atölyesi Baş Mühendisliği’nde çalışan üyelerimizi ziyaret eden Odabaş, 5. oturumunda uyuşmazlık zaptı tutulan sözleşme görüşmeleri hakkında detaylı bilgiler aktardı.

REKLAM ALANI

Türk Metal Sendikası’nın gücünü üyelerinden aldığını tekrarlayan Odabaş, “şunu çok iyi biliyoruz ki, sendika olarak elde ettiğimiz güç, birlikteliğimizden geliyor. Bu güçle oturduğumuz sözleşme masasında, üyelerimizin hakkını en üst düzeyde sağlamanın mücadelesini veriyoruz. Bir kez daha söylüyorum, Bu sözleşmeyi KAYNAK MONTAJ1masa başında bitirmek en büyük arzumuzdur. Ancak, işverenin tutumu da ortada. Bu koşullarda yasalar çerçevesinde üretimden gelen gücümüzü sonuna kadar kullanacağımızdan da kimsenin şüphesi olmasın.

Yine bu süreçte de sizin görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz” dedi.

Üyelerimiz de, sürdürülen görüşmeleri yakından takip ettiklerini ve sendikalarının arkasında olduklarını ifade ettiler.

Odabaş’ın bilgilendirme ziyaretinde Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Karakaya ile iş yeri temsilcisi Zafer Karaşen de hazır bulundu.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.