Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

SAĞLIK DURUMLARI İYİ…

01.05.2013
2.645
SAĞLIK DURUMLARI İYİ…
REKLAM ALANI

SAĞLIK DURUMLARI İYİ…

CIHAT DIKMENTürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, geçirdikleri rahatsızlıklar sonucu Özel Echomar Hastanesi’nde tedavi gören arkadaşlarımıza geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundu.

Taşdelen, Erdemir Nakliyat Müdürlüğü Vagon Atölyesi’nde çalışan arkadaşımız Cihat Dikmen’i, evinde ziyaret etti.

REKLAM ALANI

Taşdelen, beraberinde Sendika Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Naci Baysan, İş yeri temsilcisi Turgay Kavak ve Dikmen’in iş yeri arkadaşı Taylan Çelikkanat’ın da katıldığı ziyarette, arkadaşımızdan sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Diğer yandan, Taşdelen, aynı hastanede tedavi gören ve evinde tedavisi süren Erdemir Pazarlama Müdürlüğü Ambalaj ve Sevkiyat Birimi personeli Sebahattin Yaman’ı da evinde ziyaret ederek SEBAHATTIN YAMANgeçmiş olsun dileğinde bulundu.

Taşdelen’in Yaman’ı ziyaretine, Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Naci Baysan, iş yeri temsilcisi Turgay Kavak da katıldı.

Türk Metal Sendikası olarak arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileğinde bulunuyor, bir an önce eski sağlıklarına kavuşarak iş hayatına dönmelerini temenni ediyoruz.

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. sabahattin yaman dedi ki:

    Ameliyatım nedeniyle ziyaretime gelen değerli yöneticilerime, işyeri temsilcimize ve sendikamızın tüm yöneticilerine biz çalışanlara olan ilgi ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  2. HÜSEYİN ZAVALSIZ dedi ki:

    ÇALIŞMA ARKADAŞIM SABAHATTİN ABİMİZE YÜCE MEVLAMDAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.