YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLEDİ
22 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 1.416 kez okundu.
Reklam

YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

sendika esnafTürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Odabaş, geçtiğimiz ay genel kurulunu gerçekleştiren Kooperatif de Başkanlığa seçilen Hikmet Tezel ve Bu ay yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu başkanı seçilen Yaşar Tetiker’e “başarı dileği” içeren ziyaretlerde bulundu.

Odabaş, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatiflerinin, esnaflara yönelik özellikle kredi temininde önemli çalışmaları olduğunu bildiğini, ilçede ‘dedikodu’ yoluyla yayılmak istenenlere prim verilmemesi için karşılıklı görüş alış, verişlerinin sıklaştırılması gerektiğini söyledi.

Tezel de, göreve gelmelerinin ardından hızlı şekilde ilçe esnafına daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalar başlattıklarını, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Odabaş, TSO ziyaretinde ise daha çok ilçedeki birlik ve beraberlikten bahsetti. Tetiker ve yönetimine başarı dileğinde bulunan Odabaş, “Türk Metal Sendikası olarak, geçmişte Oda’nızın ilçe için başlattığı çeşitli organizasyonlara desteğimiz oldu. Özellikle üniversite kurulması yolunda atılan adımları destekledik. Bundan sonra da toplumsal çıkarlar doğrultusunda atılacak adımlara desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

TSO Meclis Başkanı Faruk Yazıcı ile bazı yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Tetiker de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçenin kalkınmasında birlikte atılacak adımların fayda sağlayacağına değindi.

Odabaş’ın ziyaretlerine Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Sekreterimiz Metin Ercan, Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen ile bazı şube yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git