HAFTA SONUNU PİKNİKTE DEĞERLENDİRDİLER

HAFTA SONUNU PİKNİKTE DEĞERLENDİRDİLER
25 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 1.695 kez okundu.
Reklam

HAFTA SONUNU PİKNİKTE DEĞERLENDİRDİLER

lokaller piknikErdemir Çelik Üretim Müdürlüğü lokalleri, hafta sonu piknik etkinliği gerçekleştirdi. İş Yeri Baştemsilcisi Mustafa Yıldız ile birlikte 35 lokalin katıldığı piknik etkinliği Abant’ta yapıldı.

Aynı zamanda Lokaller Haziran Ayı toplantısının da gerçekleştirildiği etkinlikte konuşan Baştemsilci Yıldız, şehir dışında olması nedeniyle etkinliğe katılamayan Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ın selam ve sevgilerini iletti.

Yıldız, Erdemir ile süren ve grev kararı alınan 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi ile ilgili gelişmeleri lokallere aktarırken, görüş alış, verişinde bulunuldu.

Mustafa Yıldız. bu konuda Türk Metal Sendikası Genel Merkezimizin alacağı her karara sonuna kadar destek vereceklerini ifade eden lokallerimiz ile tüm üyeler gibi Çelikhane Müdürlüğü’nün de sendika etrafından kilitlenmesi dolayısıyla teşekkürlerini sundu.

Türk Metal Sendikası Yönetim Kurulu Üyemiz Muhammet Köroğlu, Çelikhane İşyeri Temsilcisi Suat Dinler ile 35 lokalin katıldığı piknikte, gün boyu çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi.

 

 

 

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git