ŞAMPİYONLUĞU BİRLİKTE KUTLADIK

ŞAMPİYONLUĞU BİRLİKTE KUTLADIK
14 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 1.998 kez okundu.
Reklam

ŞAMPİYONLUĞU BİRLİKTE KUTLADIK

SOGUKHADDEHANESPORErdemir Soğuk Haddehaneler Müdürlükleri çalışanları, sendikamız öncülüğünde gerçekleştirilen futbol turnuvasında elde ettikleri şampiyonluğu, düzenledikleri gecede kutladı.

11 Haziran’da, Büyük Anadolu Ereğli Hotel Salonu’ndaki kutlama programına, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Soğuk Haddehaneler Direktörü Mehmet Gürses, 1. Soğuk Haddehane Müdürü Aydın Kiraz, Metal – Koop Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Özdemir, Soğuk Haddehaneler mühendisleri, Sendika yöneticisi ve iş yeri temsilciler, iş yeri lokalleri, şampiyon takımın oyuncuları ile mesai arkadaşları katıldı.

Şube Başkanımız Odabaş, burada yaptığı konuşmada, sporun aynı zamanda kardeşlik ve dayanışmanın sağlandığı alan olduğunu belirterek, şöyle dedi:

“Siz de, bu kardeşlik ve birlikteliğinizi, turnuva boyunca, diğer tüm takımlardaki arkadaşlarınızla beraber, centilmence ortaya koyduğunuz mücadelelerde gösterdiniz.

Erdemir’in kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Sendikamızın öncülüğünde gerçekleştirilen bu turnuvamızın elbette tek kazananı olacaktı, o da Soğuk Haddehaneler takımının oldu.

Ben, Şampiyon takımımızla birlikte turnuvada centilmence mücadele eden tüm takımlarımızı bir kez daha kutluyorum.”

Odabaş, sahneye çağırdığı takım oyuncularını tek tek kutladı. Takım arkadaşları da sırtında “Yusuf Ziya Odabaş” yazılı 10 numaralı takım formasını Odabaş’a hediye ettiler.

Şampiyon takımın kupasının da getirildiği geceye katılanlar gönüllerince eğlendi.

 

Reklam
ŞAMPİYONLUĞU BİRLİKTE KUTLADIK Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. muhammet marangoz dedi ki:

    gerçekten güzel bir gece oldu.geceye katılan başta başkanımız ve yönetim kuruluna olmak üzere bütün çalışma arkadaşlarıma ve gecenin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkürler…

  2. Murat Yıldız dedi ki:

    bu guzel ve anlamlı gecede bizi yanlız bırakmayan basda sayın sube baskanım,yonetıcıler ve tum mesaı arkadaslarımıza tesekkur edrım.bızlere yakısan bır geceydı..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git