50. YILIMIZI KUTLADILAR

50. YILIMIZI KUTLADILAR
15 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 1.552 kez okundu.
Reklam

50. YILIMIZI KUTLADILAR

BAGIMSIZ MECLISKaradeniz Ereğli Bağımsız Belediye Meclis Üyeleri, sendikamızın kuruluşunun 50. yılı dolayısıyla Karadeniz Ereğli Şubemize ziyarette bulundular. Bağımsız Meclis üyeleri Halil Bozkuş, Abdulkadir Sözer, Hasan Pınarcık, Aydın Karadağ, Fevzi Ekşi ve Nejat Bakan, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret ederek kutladı.

Grup adına konuşan Belediye Meclis üyesi Bozkuş, Türk Metal’in Türkiye ve bölgemizdeki en güçlü sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek, “50 yaşına giren koca çınarın daha nice yıllar işçi hak ve özgürlüklerini savunacağından eminiz. Bu duygularla şahsınızda kuruluşunuz 50. yılını kutluyoruz” dedi.

Odabaş da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “bugünümüzde bizi ziyaret ederek memnunluk verdiniz, Çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Türk Metal Sendikası Şube Sekreteri Metin Ercan’ın da hazır bulunduğu ziyarette, karşılıklı görüş alış, verişinde bulunuldu.

Bu arada, Zonguldak Amelebirliği Başkanı Hasan Yılmaz, CHP’nin eski Ereğli belediye başkan adaylarından Emin Semih Özkök, Karadeniz Ereğlililer Derneği Başkanı Noyan Keskin de telefonla arayarak kuruluşumuzu kutladılar.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git