ÜYELERİMİZLE İFTAR YAPIYORUZ

ÜYELERİMİZLE İFTAR YAPIYORUZ
22 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 1.510 kez okundu.
Reklam

ÜYELERİMİZLE İFTAR YAPIYORUZ

1.sogukhad.iftarErdemir’deki üyelerimiz, üniteler bazında iftar yemekleri düzenliyor. Şube Başkanımız Yusuf ziya Odabaş, iftarlarda arkadaşlarımıza grev sürecini anlatıyor.17 Temmuz’da, Yardımcı İşletmeler Müdürlüğü Oksijen Fabrikaları bölümü çalışanlarımız, Midilli Park’ta düzenledikleri iftar yemeğine eşleri ile birlikte katıldı.

18 Temmuz’da da Yardımcı İşletmeler Müdürlüğü Bakım Birimleri çalışanları arkadaşlarımız da sahil yolundaki Güney Kebap’ta bir araya gelerek iftar açtılar.

21 Temmuz’da 1. Soğuk Haddehane Teneke Hattı çalışanı üyelerimizin iftarı ise Soğanlısuyu’ndaki piknik alanında gerçekleştirildi.

Burada arkadaşlarımızla birlikte olan Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, üyelerimizin her zaman sergiledikleri birlik ve beraberliklerini, Ramazan ayında da ortaya koyduklarını, dayanışma duygularını daha fazla paylaştıklarını söyledi.

İftarın ardından yapılan sohbetlerde, Erdemir ile uyuşmazlık zaptı tutulan sözleşme görüşmelerinde yasal süreç olarak grev kararı alındığını hatırlatan Odabaş, konuyla ilgili arkadaşlarımızı bilgilendirdi, fikir alış, verişinde bulundu.

Düzenlenen iftarlara, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Sekreterimiz Metin Ercan, Şube Yönetim Kurulu Üyemiz İş Yeri Baş Temsilcimiz Mustafa Yıldız, iş yeri temsilcileri Onur Saka ve Deniz Ersoy katıldı.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git