ÇEYREK FİNAL KURALARI ÇEKİLDİ

ÇEYREK FİNAL KURALARI ÇEKİLDİ
14 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 1.677 kez okundu.
Reklam

ÇEYREK FİNAL KURALARI ÇEKİLDİ

IMG_1122Türk Metal Sendikası’nın kuruluşunun 50. yılı dolayısıyla Karadeniz Ereğli Şubemizce düzenlenen Futbol Turnuvası’nda çeyrek finale kalan takımlar belli oldu.

Erdemir’deki ünitelerden ve Metal-Koop’un katılımıyla Erdemir Stadı’nda 2 Eylül’de başlayan ve 10 takımın, 2 grup halinde mücadele ettiği turnuvada Metal-Koop, Sıcak Haddehaneler Direktörlüğü, Atölyeler Bakım, Liman Nakliyat, Pazarlama Direktörlüğü, Yardımcı İşletmeler, Soğuk Haddehaneler Direktörlüğü, Çelik Üretim ve Koruma Güvenlik SGS takımları adını çeyrek finale yazdıran takımlar oldu.

Çeyrek finale çıkan takımların eşleşmeleri ve oynayacakları gün/saat kura çekimi ise 14 Eylül saat 11.00’de Baş Temsilcilik Binası’nda gerçekleştirildi.

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, Şube yönetim kurulu üyeleri Mehmet Karakaya, Muhammet Köroğlu’nun yanı sıra, İş yeri temsilcileri Çetin Altay, Deniz Ersoy ve çeyrek finale kalan takımları temsilen İsmet Çebi (Liman), Cemal Ateş(Sıcak Haddehane), Tuncer Gedik (Atölyeler), Murat Yıldız (Soğuk Haddehaneler), Mahmut Şentürk (Koruma), Medet Öztaş (Metal-Koop) ile Recep Sarı (Yardımcı İşletmeler) kura çekiminde hazır bulundu.

Yapılan kura çekimi sonrası çeyrek finalin ilk karşılaşmasının 16 Eylül’de saat 18.00’de Metal Koop-Sıcak Haddehaneler Direktörlüğü, ikinci karşılaşmasının da aynı gün saat 19.20’de de Atölyeler Bakım-Liman Nakliyet Pazarlama takımları arasında oynanacağı belirlendi.

17 Eylül’de saat 18.00’de Yardımcı İşletmeler ile Soğuk Haddehaneler Direktörlüğü’nün karşı karşıya geleceği çeyrek finalin son karşılaşması ise aynı gün saat 19.20’de Çelik Üretim-Koruma Güvenlik SGS arasında oynanacak.

Turnuvanın yarı final kuraları ise 18 Eylül’de çekilecek.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git