TÜRK METAL’E YAKIŞAN KAMPANYA

TÜRK METAL’E YAKIŞAN KAMPANYA
16 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 1.465 kez okundu.
Reklam

TÜRK METAL’E YAKIŞAN KAMPANYA

INDIRIMTürk Metal Sendikası bünyesindeki METAL-KOOP’ta bu ay gerçekleştirilen indirimli satışlarda, sendikamızın kuruluşunun 50. yılı dolayısıyla geçmiş dönemlere göre çok sayıda gıda maddesinde daha fazla indirim uygulanacak.

METAL-KOOP Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Özdemir, her ayın belirli dönemlerinde kooperatif bünyesinde satışa sunulan ürünlerde indirim uyguladıklarını söyledi.

Bu yıl Türk Metal’in kuruluşunun 50. yılı olduğunu anımsatan Özdemir, şöyle dedi:

“Türkiye’nin en büyük Sendikası Türk Metal,  50. yılını geride bırakıyor. Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın da söylemiyle 50 yıllık çınar oldu. Bu vesileyle tüketim kooperatifi olarak Göztepe mevkisindeki merkezimiz ile Gülüç beldesindeki Büyük Anadolu Ereğli Hotel Tesisleri’ndeki şubemize, METAL-KOOP olarak, Türk Metal Sendikası’nın kuruluşunun kutlayan mesaj içeren pankart astık. Bunun yanı sıra, her ay uyguladığımız indirimli gıda satışlarımızı da bu ay Türk Metal Sendikası’nın kuruluşuna yakışır seviyede gerçekleştirdik. Bölgemizde sektöründe denge unsuru olan METAL-KOOP’un 30’un üzerinde gıda ve diğer maddelerde uyguladığı indirim kampanyası 17 Eylül’de (yarın) başlayacak ve 25 Eylül’e kadar devam edecek.

Erdemir’deki üyelerimizin yanı sıra Ereğli, Gülüç ve bölge halkımızın da faydalanabileceği gıda indirimli fiyatlarını belirten pankartı da merkez ve şubemizin girişine astık.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git