AİLELER DİDİM’DE KAYNAŞACAK

AİLELER DİDİM’DE KAYNAŞACAK
31 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 1.376 kez okundu.
Reklam

AİLELER DİDİM’DE KAYNAŞACAK

AILELER DIDIMTürk Metal Sendikası, Erdemir’deki 45 üyemizi eş ve çocuklarıyla birlikte Aydın’ın Didim Tatil beldesindeki Büyük Anadolu Didim Hotel Tesisleri’ne gönderdi. Aileler, İsdemir’den gelecek işçiler ve aileleriyle kaynaşacak…

Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Pavrul Kavlak’ın organize ettiği program kapsamında Ereğli’den 45 Erdemir çalışanı, eş ve çocuklarıyla birlikte dün gece ilçeden ayrıldı.

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Temsilcilik Binası mevkisinden ayrılış öncesi yaptığı konuşmada, sendikamızın İsdemir’deki örgütlenme çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Daha önce de gerçekleştirilen etkinliğin ikincisinin hayata geçirildiğini anlatan Odabaş, şöyle konuştu:

“Bildiğiniz gibi İskenderun Demir ve Çelik Fabrikaları’nda sendikamız örgütlenme çalışmalarına başladı. Bu bağlamda, Sayın Genel Başkanımız Pevrul Kavlak’ın düzenlediği program olarak İsdemir’deki arkadaşlarımızla, Erdemir’deki arkadaşlarımızın aileleriyle birlikte kaynaşmaları ve iki kurum çalışanlarını bir birine yakınlaşması açısından Didim’deki Büyük Anadolu Didim Hotel Tesisleri’nde  Kaynaşma ve Dayanışma Gecesi düzenleniyor. Buradan giden arkadaşlarımız ile eşleri de, İsdemir’den gelecek arkadaşlarımıza Ereğli ve Erdemir’i anlatacaklar. 4 gün sürecek etkinliğimizin teşkilatımız için hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Odabaş’ın, etkinlikle ilgili bilgi vermesinin ardından otobüslere binen üyelerimiz ve aileleri, Ereğli’den ayrıldı. Aileler 4 günlük program sonrası Ereğli’ye dönecekler.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git