AİLELER TEŞEKKÜRE GELDİLER

AİLELER TEŞEKKÜRE GELDİLER
23 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 1.266 kez okundu.
Reklam

AİLELER TEŞEKKÜRE GELDİLER

KURULTAY AILELERITürk Metal Sendikası Genel Merkezi’nce Ankara’da düzenlenen Aile Kurultayı’na katılan Erdemir’deki bir grup üyemiz, eşleri ile birlikte sendikamızın Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Geçtiğimiz Kurban Bayramı’na da denk gelen 16-20 Ekim tarihlerinde Ankara’daki Büyük Anadolu Termal Hotel’de düzenlenen seminere katılan aileler, gerçekleştirilen organizasyondan dolayı başta Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’a, genel merkez yönetim kurul üyelerine, Sayın Odabaş ile şube yöneticilerimize teşekkürlerini ilettiler.

Seminer boyunca gerek verilen eğitim, gerekse düzenlenen diğer etkinliklerden son derece memnun kaldıklarını dile getiren aileler, özlem duydukları çocuklarının da Sayın Genel Başkanımız Kavlak’ın talimatı üzerine Ereğli’den otobüslerle Ankara’ya götürülmesinin kendileri için çok güzel bir sürpriz olduğunu ifade ettiler.

Şube Başkanımız Odabaş da, ailelerin ziyaretinden son derece mutluluk duyduğunu, Türk Metal’in, üyelerinin hak ve menfaatlerini koruma görevi yanı sıra, aileleri ile birlikte en iyi yaşam koşullarını sağlamayı da görev kabul ettiğini söyledi.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git