İŞ YERLERİNDE BİLGİLENDİRİLDİLER

İŞ YERLERİNDE BİLGİLENDİRİLDİLER
12 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 1.332 kez okundu.
Reklam

İŞ YERLERİNDE BİLGİLENDİRİLDİLER

1Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Erdemir’deki iş yerlerinde temsilci ve lokallerle toplantılar yaparak 25. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleriyle ilgili görüş alışı, verişinde bulundu.

Odabaş, 9-11 Ekim tarihleri arasında; Çelik Üretim Başmüdürlüğü ve Demir Üretim Başmüdürlüğü, Yardımcı İşletmeler Başmüdürlüğü, Kurumsal İletişim Müdürlüğü, Kalite Metalurji ve Laboratuvarlar Başmüdürlüğü, Sıcak Haddehaneler Direktörlüğü, Atelyeler ve Bakım Direktörlüğü ile Soğuk Haddehaneler Direktörlüğü çalışanı lokallerini, iş yerlerinde ziyaret etti.

Daha önce Büyük Anadolu Ereğli Hotel’de lokaller toplantısı ile başlayan görüşmeleri, bu kez iş yerlerinde daha dar kapsamlı ekipler halinde sürdüren Odabaş, Erdemir ile yapılacak bir yıllık sözleşme görüşmelerindeki gelişmeleri lokallerimize aktardı.

Arkadaşlarımızın görüş ve önerilerini de alan Odabaş, ziyaretlerin son derece olumlu ve verimli geçtiğini belirterek, şöyle konuştu:

“25.Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerimizle alakalı bilgilendirme amaçlı ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Aynı zamanda lokallerimizden de, üyelerimizin duygu ve isteklerini tüm ayrıntılarıyla aldık. Aldığımız doneleri, duygu ve talepleri, kuyumcu terazisinde tartar gibi hassas bir şekilde şube yönetimimizle inceleyerek oluşturmak istiyoruz.

Biz büyük bir aileyiz ve bu yarım asırlık ailemizin temelini birbirimize duyduğumuz karşılıklı güven duygusu oluşturuyor. Sizlerle birlikte hareket ediyor olmak, ekmeğimizi ve davamızı hep birlikte sahiplenerek mücadele etmek bizleri her zaman gururlandırmıştır.

Yalnız taş duvar olmaz. Hep birlikte bu duvarı en sağlam şekilde öreceğimizden hiçbirimizin şüphesi yoktur, olmamalıdır da. Davamıza emek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.”

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git