İŞÇİ ARKADAŞLARIMIZLA BAYRAMLAŞTILAR

İŞÇİ ARKADAŞLARIMIZLA BAYRAMLAŞTILAR
16 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 1.209 kez okundu.
Reklam

İŞÇİ ARKADAŞLARIMIZLA BAYRAMLAŞTILAR

bayramlasma3Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ve Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan, birlikte Erdemir’deki iş yerlerini dolaşarak, işçi arkadaşlarımızla bayramlaştı.

Bayramın birinci günü Odabaş ve Orhan, beraberinde Erdemir yöneticileri, sendika icra kurulu, yönetim kurulu ve ünitelerin temsilcileriyle geldikleri Baş Temsilcilik binasında bayramlaştılar.

Odabaş ve Orhan, daha sonra Liman Nakliyat Direktörlüğü, Demir Üretim Direktörlüğü, Sıcak Haddehaneler Direktörlüğü, Çelik Üretim Direktörlüğü, Yardımcı İşletmeler Direktörlüğü, Mekanik Bakım ve Atölyeler Direktörlüğü ve Soğuk Haddehaneler Direktörlüğü çalışanlarını iş yerlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Bu arada, Genel Müdür Orhan ile Şube Başkanımız Odabaş’a, 1. Yüksek Fırın Kumanda Odası çalışanları tarafından çay ikramında bulunuldu.
Odabaş, ziyaretlerde yaptığı kısa konuşmada, “Bayramın güzellik ve coşkusunun tüm insanlığı kucaklamasını, sözde değil yürek yüreğe birlik beraberlik getirmesini temenni ediyor, aileleriniz ve sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu ve sıhhatli bir bayram geçirmenizi diliyorum” dedi.

 SENDİKA BİNAMIZDA BAYRAMLAŞMA

Aynı gün, Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakamlıkça AKM’de düzenlenen bayramlaşma programına katıldılar. Burada protokol ve vatandaşlarla bayramlaşan Odabaş ve yönetimi daha sonra sendika binasına geçerek, gelen işçi arkadaşlarımız ve misafirlerle bayramlaştılar.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git