METAL-KOOP’UN KURBAN KESİMİ

METAL-KOOP’UN KURBAN KESİMİ
18 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 2.773 kez okundu.
Reklam

METAL-KOOP’UN KURBAN KESİMİ

kurbanTürkMetal Sendikası bünyesindeki METAL-KOOP, bu yıl da Kurban Bayramı’nda talep eden üyelerine kurban kesimi yaptı.

Talepte bulunan üyeleri için Ereğli ve Bolu bölgesinden, sağlık kontrolleri yapılmış 30 adet büyükbaş hayvan temin eden METAL-KOOP yönetimi, kesimleri Ereğli Belediye Mezbahanesi’nde, uzman kasaplar tarafından gerçekleştirdi.

METAL-KOOP Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Özdemir, geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda da üyelerinden bu doğrultuda talep geldiğini ifade etti.

Bu Kurban Bayramı’nda da 200 kadar vatandaşın kurban kesimi talebinde bulunduğunu dile getiren Özdemir, “yönetim olarak aldığımız karar doğrultusunda temin ettiğimiz kurbanlıkların kesimini, dini vecibelere uygun olarak gerçekleştirdik. Dağıtıma hazır hale getirilen paketler eşit şekilde kolilere konularak sahiplerine teslim edildi. Yaptığımız uygulamadan memnun kaldıklarını söyleyen müşterilerimiz, uygulamanın ileriki yıllarda da devamını istedi. Yönetim olarak ortaya konulan memnuniyet bizi de mutlu etti” dedi.

Reklam
METAL-KOOP’UN KURBAN KESİMİ Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. nizaametin dedi ki:

    çok gzüel bir hzimet haberdar olsak bnede metal kopta keserdim inanın .tertemiz hijyen,güzel bir ortamda rahatça gözünüz görerek kurban keseceksiniz .Bu fikri açan arkadaşlara ve hizmeti veren kardeşlerimize teşekkürler. Sosyal sendikacılığın her adımında türk metal sendikasını görmek bize gurur veriyor eski bir sendika mensubu olarak .ellerinize sağlık arkadaşlar.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git