MÜSİAD’DAN KUTLAMA ZİYARETİ

MÜSİAD’DAN KUTLAMA ZİYARETİ
23 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 1.293 kez okundu.
Reklam

MÜSİAD’DAN KUTLAMA ZİYARETİ

MUSIADZIYARETIMÜSİAD (Müstakim Sanayici ve İşadamları Derneği) Karadeniz Ereğli Şube Başkanı İbrahim Sezer, Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret etti.

Sezer, ziyarette yaptığı konuşmada, Erdemir ile gerçekleştirdiğimiz 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi’nde şirket çalışanlarının rahat nefes alabileceği bir anlaşma sağlanmasından dolayı sendikamızı kutladığını söyledi.

Yapılan anlaşmanın aynı zamanda Ereğli ekonomisine de moral olduğunu belirten Sezer, “bu ve benzer vesileleri oluşturmanızdan dolayı şahsınızda Türk Metal Sendikası’nı kutluyoruz” dedi.

Odabaş da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, bölgenin en güçlü sivil toplum örgütü olan Türk Metal’in, her zaman üyelerinin ve emek dünyasının hak ve menfaatleri doğrultusunda çalışmalar yaptığını dile getirdi.

MÜSİAD Şube Müdürü Kemal Kurtul, bazı dernek yönetim kurulu üyeleri, Sendikamız Şube Sekreteri Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen’in de yer aldığı ziyarette karşılıklı görüş alış, verişinde bulunuldu.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git