ÖĞRENCİLERİMİZE KURS VERMEYİ SÜRDÜRÜYORUZ

ÖĞRENCİLERİMİZE KURS VERMEYİ SÜRDÜRÜYORUZ
26 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 1.324 kez okundu.
Reklam

ÖĞRENCİLERİMİZE KURS VERMEYİ SÜRDÜRÜYORUZ

SENDIKAKURS2013Türk Metal Sendikası olarak, Erdemir’de çalışan üyelerimizin 8. sınıf öğrencilerini kapsayan SBS öncesi hazırlık kurslarımızın üçüncüsünü 26 Ekim’de TED Karadeniz Ereğli Koleji’nde başlattık.

Bu yıl 103 öğrencinin katılacağı kursun başlaması öncesi okul binasında düzenlenen programda konuşan şube sekreterimiz Metin Ercan, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ın, önceden belirli programı nedeniyle ilçe dışında olduğunu, ailelere ve öğrencilere saygı ve selamlarını iletmesini istediğini söyledi.

Üçüncüsünü gerçekleştirilen kursta amacın, öğrencilerin başarı oranını artırmak olduğunu anlatan Ercan, “Bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz öğrencilerimize yönelik SBS kursları, sendikamızın bir çok ağında yaptığı sosyal etkinliklerden bir tanesidir. Önceki kurslarda gördüğümüz kadarıyla, çocuklarımızın başarı oranı ve sayısında artış tespit edildi. Bundan sonra düzenlenecek kurslarımızda da İnşallah başarı oranını daha da üst seviyelere çıkartarak, en üst düzeye ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu konuda gerek TED Koleji’ne gerekse kursu verecek öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz, öğrencilerimize başarılar diliyoruz” dedi.

TED Lise Müdür Yardımcısı Berkan Durak da, 4 ders üzerinden verilecek kursların, Cumartesi günleri gerçekleştirileceğini hatırlatarak, “kursa katılan öğrencilerimiz Fen, Matematik, Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2’şer saat kurs alacaklar. Saat 09.00’da başlayacak kurslar saat 16.00’da bitecek. Buradaki amacımız, en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın geleceğidir” diye konuştu.

Sendika Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, şube yönetim kurulu üyelerimiz ile bazı iş yeri temsilcilerimiz, öğretmenler, aileler ve öğrencilerin katıldığı programda, slayt gösterisi eşliğinde kursun detayları anlatıldı.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git