SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİLER

SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİLER
8 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 1.287 kez okundu.
Reklam

SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİLER

DSC02458Mali Müşavirler Muhasebeciler Derneği Karadeniz Ereğli Şubesi yönetimi, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubemizi ziyaret etti. Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş tarafından karşılanan Dernek Başkanı Yaşar Balcı, burada yaptığı konuşmada, Ereğli’nin ekonomik tablosunu ortaya çıkaracak çalışma içine girdiklerini söyledi.

Türk Metal Sendikası’nın, bölgenin en güçlü sivil toplum örgütü olduğunu hatırlatan balcı,  “Bu doğrultuda, yapacağımız çalışmada desteğinizi bekliyoruz” dedi.

Odabaş da, sendika olarak ilçedeki toplumsal çıkarlar doğrultusunda atılan adımlara destek olduklarını, olmaya da devam edeceklerini dile getirdi.

Sendikamızın siyaset üstü olduğunu belirten Odabaş, “bünyemizde her siyasi partiyi savunan üyelerimiz var. Bu doğrultuda her siyasi partiye eşit mesafede duruyoruz. Konu Ereğli menfaatleri olduğunda güç birliğimizi ortaya koyuyoruz” şeklinde konuştu.

Sendika Şube Sekreteri Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen’in de katıldığı ziyarette, karşılıklı görüş alış, verişinde bulunuldu.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git