BAŞKANA ANLAMLI HEDİYE

BAŞKANA ANLAMLI HEDİYE
22 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 1.919 kez okundu.
Reklam

baskana tablo

Erdemir’in kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında üniteler arası düzenlenen Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Soğuk Haddehaneler takımı oyuncuları, Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret ettiler.

22 Kasım2013’de gerçekleştirilen ziyarette konuşan takım sorumlusu Yusuf Saydam, şampiyonluk sonrası kendilerine ödül olarak sunulan Didim’deki Türk Metal Sendikası’na ait Büyük Anadolu Didim Sosyal Tesislerinde bir haftalık tatilin çok güzel geçtiğini söyledi.

Saydam, tatil olanağının sağlanmasında katkısından dolayı Odabaş’a teşekkür ederek, “çok güzel bir hafta geçirdik. Arkadaşlarımızla birlikte eğlendik. Böyle bir imkan sağladığınız için teşekkür ediyoruz” dedi.

Odabaş ise tatil hediyesini Genel Başkan Pevrul Kavlak’ın bilgisi ve oluru ile sağladıklarını hatırlatarak, şöyle konuştu:

“Bu tür etkinliklerin çalışanlarımız için güzel olduğunu görüyoruz. Böyle bir tatil imkanını sağlanması vesilesiyle genel başkanıma teşekkür ediyorum. Geziye eşlerinizle gitmenizi arzu ederdim ancak, gerek Erdemir’in gerekse sendikamızın kuruluş yıldönümünün aynı döneme gelmesi nedeniyle mümkün olmadı. İnşallah bir dahaki turnuvada böyle bir imkan sağlarız.”

Bu arada, Odabaş’ın çikolata ikramında bulunduğu Erdemir çalışanları da, katıldığı bir eylem sırasında çektikleri ve çerçevelettirdikleri fotoğrafını Odabaş’a hediye ettiler. Ziyarete, Sendikanın İşyeri Temsilcisi  Altan Kalfa ile bazı işyeri arkadaşları da katıldı.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git