DİL KURSUNDA İNDİRİM ANLAŞMASI

DİL KURSUNDA İNDİRİM ANLAŞMASI
22 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 2.783 kez okundu.
Reklam

DİL KURSUNDA İNDİRİM ANLAŞMASI

ingilizcekursuTürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi ile Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Karadeniz Ereğli Şubesi arasında İngilizce kursuna yönelik indirim anlaşması imzalandı. 22 Kasım’da 2013’de, Türk Metal Sendikası’nda gerçekleştirilen anlaşma kapsamında, Erdemir çalışanları, eşleri, çocukları ve anne-babaları, Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Karadeniz Ereğli Şubesi’nde verilen kurslardan indirimli şekilde faydalanacaklar.

Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, makamında gerçekleştirilen imza töreninde yaptığı konuşmada, Türk Metal’in, özellikle çocukların geleceğine yönelik önemli adımlar attığını söyledi.

 “BİR DİL BİR İNSAN, İKİ DİL ÇOK İNSAN”

Yıl içinde Erdemirli üyelerinin çocuklarına ücretsiz olarak SBS’ye hazırlık kursları verildiğini hatırlatan Odabaş, “bugün de, öncelikle çocuklarımızın faydalanabileceği ancak Erdemir çalışanları ile ailelerin de katılabileceği İngilizce kurslarına yönelik anlaşmamızı imzaladık. ‘Bir dil bir insan, iki dil çok insan’ düşüncesiyle, yabancı dil öğrenmenin dünya ile konuşabilme imkanı doğuracağına inanıyorum. Bu kapsamda yaptığımız anlaşmanın üyelerimize, Erdemir çalışanlarına ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Karadeniz Ereğli Şubesi Kurucusu Serkan Fitöz de, Türk Metal ile anlaşma yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiği konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Amerikan Kültür Dil Okulları olarak en önemli amacımız köklü eğitim geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek, resmi ve özel kuruluşların dil eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktır. Karadeniz Ereğli Şubemiz, Türk Metal Sendikası ile yaptığı bu anlaşma ile daha da güçlenmiştir. Amerikan Kültür Dil Okulu öğrencilerinin kendilerini uluslararası platformlarda daha iyi ifade etmelerini, çeşitli uluslararası sınavlarda (TOEFL-IELTS vs…) başarılar kazanmalarını, ilk ve orta öğretimdeki öğrencilerimizin derslerindeki başarısını en üst seviyeye çıkartmak için çalışmaktadır.

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanına ve Yönetim Kurulu üyelerine göstermiş oldukları ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.”

Sendika Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen ile İş Yeri Baş Temsilcisi Yakup Yılmaz’ın da hazır bulunduğu törende, Odabaş ile Fitöz anlaşmayı imzaladı.

Reklam
DİL KURSUNDA İNDİRİM ANLAŞMASI Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Mehmet TURGUT dedi ki:

    Teşekkürler Başkanım bu anlaşmanın Tüm emekçi Kardeşlerimize hayırlı olmasını diliyorum.

  2. sanver HIRÇIN dedi ki:

    Teşekürler başkanım

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git