SENDİKAMIZ DOLUP, TAŞIYOR

SENDİKAMIZ DOLUP, TAŞIYOR
22 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 1.316 kez okundu.
Reklam

SENDİKAMIZ DOLUP, TAŞIYOR

DSC03642Yeni bir sözleşme dönemine girdiğimiz bugünlerde Erdemirli üyelerimiz sendikamızı boş bırakmıyor. Her gün gruplar halinde Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubemize gelen üyelerimiz, gerek yapılacak sözleşmeyle ilgili bilgi alıyor, gerekse genel konularda görüş alış, verişinde bulunuyorlar.

21 Kasım 2013’te de şube binamıza gelen işçi arkadaşlarımız Şube sekreterimiz Metin Ercan ve Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen’i odalarında ziyaret ederek bilgi akışı sağladılar.

Daha sonra toplu halde Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret eden üyelerimiz, adeta “birliktelikten doğan güç” gösterisinde bulundu.

Odabaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “sendikamızın birinci derecede gücü sizlersiniz. Sizin gücünüzle büyüyen Türk metal Sendikası, bu dönemde de hak ve menfaatlerinizi en üst seviyede alma gayretini sürdürecek. Sizlerden ricam, bu birlikteliğinizi bozmamanızdır” dedi.

İşçi arkadaşlarımız da, her zaman sendikalarına destek vermeyi sürdüreceklerini, gerçekleştirilecek 25. Dönem Toplu İş Sözleşmesi’nde de alınacak kararın arkasında duracaklarını tekrarladılar.

Bu arada, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle uzun süredir evinde tedavisi süren Kaynak Montaj Atölyesi personeli Şahin Karataş Başkanımız Odabaş’ı ziyaret etti.

Odabaş, kapıda karşıladığı arkadaşımızla uzun süre sohbet ederken, sağlık durumu hakkında da bilgi aldı. Odabaş’ın, her hangi bir ihtiyacı olup olmadığını sorduğu üyemiz Karataş ise “her hangi bir ihtiyacım yok başkanım, ben buraya sizi görmeye geldim” dedi.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git