SÖZLEŞME TASLAĞIMIZI VERDİK

SÖZLEŞME TASLAĞIMIZI VERDİK
8 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 1.312 kez okundu.
Reklam

SÖZLEŞME TASLAĞIMIZI VERDİK

enerji üretim dağıtım çalışanları1Erdemir ile gerçekleştireceğimiz 25. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerine ilişkin taslağımızı Türk Metal Sendikası adına işveren kanadı MESS’e verdik.

Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, gerek sendikaya ziyarete gelen, gerekse iş yerlerini ziyaret ettiği işçi arkadaşlarımıza, taslağın son şekli ile ilgili bilgiler aktarıyor.

Bugün de ziyarete gelen Erdemir Enerji Üretim Dağıtım çalışanlarını bilgilendiren Odabaş, sözleşme ile ilgili ilk oturumun 2 Aralık’ta İstanbul’daki MESS binasında saat 14.00’de yapılacağını söyledi.

Türk Metal’in, bu sözleşme döneminde de üyelerinin görüşünü alarak taslağın hazırlandığını anlatan Odabaş, “birinci önceliğimiz olan; üyelerimizin haklarının korunması ilkesi, bu sözleşme döneminde de aynı anlayışla uygulanacak. Yine işçi arkadaşlarımızın en üst düzeyde lehine sonuçlanacak bir sözleşmeye imza atmak üzere Genel Merkezimiz önderliğinde gayret göstereceğiz” dedi.

Üyelerimiz de, sendikalarına olan bağlılıklarını bir kez daha dile getirirken, Türk Metal’in alacağı karların arkasında olduklarını ifade ettiler.

Diğer yandan, şube icra kurulumuz ile şube yönetim kurulu üyelerimiz ve iş yeri temsilcilerimiz de Erdemir’deki işçi arkadaşlarımızı bilgilendirmeyi sürdürüyor.

 

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git