ÜYELERİMİZİN GRUP ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

ÜYELERİMİZİN GRUP ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
13 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 1.262 kez okundu.
Reklam

ÜYELERİMİZİN GRUP ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

SENDIKAYAZIYARETLER1Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’a, Erdemir’de çalışan üyelerimizin grup ziyaretleri sürüyor.

12 Kasım 2013’de, Enerji Üretim Dağıtım ve Elektrik Atölyesi çalışanlarının ziyaret ettiği Odabaş, üyelerimize, ilk görüşmesi 2 Aralık 2013’de gerçekleştirilecek olan Toplu İş Sözleşmesi taslağı hakkında bilgiler aktardı.

İlk oturumun İstanbul’daki MESS binasında saat 14.00’de yapılacağını anlatan Odabaş, “taslak hazırlama çalışmaları sırasında sizlerin de görüşlerini almıştık. Bu doğrultuda son şekli verilen taslağımızı işveren kanadına teslim ettik. Bundan sonraki süreçte her zaman olduğu gibi üyelerimizin lehine üst düzeyde bir sözleşme daha imzalamak istiyoruz. Elbette bunun da masa başında bitirilmesi en büyük arzumuzdur. Sizden, her zaman olduğu gibi birlik ve beraberliğinizi sürdürmenizi istiyorum” dedi.

Ziyarete katılan işçi arkadaşlarımız da Türk Metal’e güvenlerinin sonsuz olduğunu, her zaman sendikalarının yanında ve destekçisi olduklarını ifade ettiler.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git