MHP ADAYLARI ODABAŞ’I ZİYARET ETTİ

MHP ADAYLARI ODABAŞ’I ZİYARET ETTİ
21 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 1.384 kez okundu.
Reklam

MHP ADAYLARI ODABAŞ’I ZİYARET ETTİ

MHP ZIYARETI2Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı, 20 Aralık 2013’de MHP İlçe Başkanı Talat Şeker ile partinin belde belediye başkan adayları ziyarette bulundu.

MHP Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker, ziyarette yaptığı konuşmada, 30 Mart 2014’de yapılacak yerel yönetim seçimlerinde Ereğli Belediye Başkan adayı Mevlüt Özdemir’in başarılı olacağını ve belediye başkanlığını kazanacağına inandığına inancını belirterek, “ bu noktada Türk Metal Sendikası gibi ciddi manada Ereğli’nin sosyal siyasi ve iş hayatında yeri, konumu ve ağırlığı olan, bizim de kendimize çok yakın gördüğümüz, aramızda manevi kökler bulunan sizi ziyaret etmek istedik” dedi.

Başkan adayı Özdemir de, Türk Metal’in, Ereğli ve bölgenin en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

“Karadeniz Ereğli nasıl ki Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları ile büyümüşse, Türk Metal Sendikası da, Ereğli’nin sosyal hayatının en önemli parçalarından biridir. Türk Metal Sendikası, aslına bakarsanız bizim evimiz gibidir. Buraya geldiğimizde o sıcaklık ve ilgiyi gerçek manada fazlasıyla görüyoruz. Bu vesileyle bize bu fırsatı verdiği için Sayın Başkan Odabaş’a teşekkür ediyoruz.

Türk Metal Sendikası bugün Ereğli’de işçinin, emeğin temsilcisi olmuş, ilçenin geleceği açısından da en büyük sosyal toplum örgütü özelliği bulunmaktadır. Bu konuda da, bugüne kadar en büyük başarılı çalışmaları gerçekleştirmiştir. Dolayısıyla Türk Metal Sendikası bizim gözbebeğimiz ve bizim için çok önemlidir. Ereğlimize daha fazla hizmet edeceğinizden de şüphemiz yok. Göreve seçilmemiz halinde sendikamız ve ilçedeki diğer sivil toplum kuruluşlarıyla diyalog halinde çalışmalar yapacağız.”

Gülüç Belediye Başkan Adayı Atilla Tarık Semiz ise Türk Metal Sendikası’nın Gülüç beldesinde ayrı yeri olduğunu belirterek, “sendikamızın, Gülücümüze katmış olduğu çok güzel bir tesisi var. Büyük Anadolu Ereğli Otel bizim için güzide tesislerimizden biridir. İnşallah bizim dönemimizde bu yatırımların devamı gelecektir” diye konuştu.

ODABAŞ: OMUZ OMUZA VERMEK GEREKİR

Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, parti yöneticilerine ve belediye başkan adaylarına başarı dilediği konuşmasında, “Türk Metal Sendikası olarak sizi burada görmekten her zaman mutluluk duyuyorum, haz alıyorum. Bir gönül bağımız, dostluğumuz var.

Sayın Özdemir güzel şeyler anlatıyor. Tabi ki biz de siyasi parti ve sivil toplum örgütleriyle istişare hainde olmak, beraber, omuz omuza vermek, Ereğli için birlikte mücadele etme arzusundayız. Üstlendiğiniz görevde sizlere başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Gerçekleştirilen ziyarette, Sendikamız Şube sekreteri Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, İş Yeri Baş Temsilcisi Yakup Yılmaz, bazı şube yönetim kurulu üyeleriyle MHP İlçe yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git