Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

SESLİ’DEN SENDİKAMIZA ZİYARET

07.12.2013
1.478
SESLİ’DEN SENDİKAMIZA ZİYARET
REKLAM ALANI

SESLİ’DEN SENDİKAMIZA ZİYARET

SESLIZIYARETTürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı, önceki dönem Belediye Başkanı Murat Sesli ziyaret etti. Sesli 5 Aralık’ta gerçekleştirdiği ziyarette, Türk Metal Sendikası’nın bölgede en güçlü sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade ettiği konuşmasında, Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde belediye başkan adaylığına ilişkin çalışmalarını Odabaş ile paylaştı.

Murat Sesli, “Erdemir ve Erdemir işçisi demek Ereğli demek. Türk Metal Sendikamız da bizim her zaman desteklediğimiz örgütlü en büyük sivil toplum örgütü. Ereğli’mizi yeniden ayağa kaldırmak, insanlarımızın yüzünü güldürmek, Ereğli’mizi sıkıntılarından kurtarmak için çalışmalarımıza başladık. Sivil Toplum örgütlerimizle, şehrimizin tüm meslek grupları, odaları, muhtarlarımız ve yaşayanlarımızla el ele vererek Ereğli’yi yeniden birlikte ayağa kaldıracağız” dedi.

REKLAM ALANI

Başkanımız Odabaş da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sesli’ye başarı dileğinde bulundu. Odabaş’ın, Erdemir’de başlayan 25 Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerindeki gelişmeleri anlattığı ziyarete, Sendika Şube Sekreteri Metin Ercan ile eski Belediye Meclis üyelerinden Mustafa Keleş de katıldı.Oldukça neşeli geçen ziyarette karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.